Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Serwis sprzętu fotograficznego od 29,99 zł w Serwisie Elektroniki Użytkowej Tech-foto (do -50%)

60 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wysoka jakość napraw potwierdzona siedmiomiesięczną gwarancją na serwisowany sprzęt

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta dotyczy wyłącznie kosztu naprawy, nie zawiera ceny części, każdorazowo przed przystąpieniem do naprawy wykonywany jest bezpłatny kosztorys pełnej naprawy, ewentualna dopłata ustalana indywidualnie.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta stacjonarna oraz wysyłkowa - podana cena nie zawiera kosztów wysyłki (wysyłka operatorem lub kurierem wg własnego uznania - do ustalenia indywidualnie). 
Konieczna rezerwacja tel. 22 299 47 24. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 29,99 zł zamiast 60 zł za czyszczenie matrycy w dowolnej lustrzance cyfrowej,
  • 125 zł zamiast 180 zł za wymianę taśmy LCD w dowolnym modelu kamery cyfrowej,
  • 90 zł zamiast 150 zł za wymianę obiektywu w aparacie kompaktowym,
  • 250 zł zamiast 350 zł za naprawa mechanizmu przysłony aparatu Nikon D40, D60, D80,
  • 160 zł zamiast 280 zł za naprawę lamp w aparacie fotograficznym Sony Alfa 330.

Tech-foto Serwis Elektroniki Użytkowej

Wiedza i wieloletnie doświadczenie serwisantów firmy Tech-foto pozwalają na dokonywanie napraw aparatów fotograficznych i kamer wszystkich marek na najwyższym poziomie. Dzięki bogatemu zapleczu części zamiennych istnieje możliwość szybkiej realizacji nawet bardziej skomplikowanych usług. Dogodna lokalizacja (okolica Dworca Centralnego), przejrzysty cennik oraz darmowa wycena naprawy sprzętu - to tylko niektóre z licznych zalet tego serwisu fotograficznego. Wśród szerokiego wachlarza oferowanych przez firmę usług znajdują się między innymi: naprawa aparatów cyfrowych, kompaktowych, lustrzanek, aparatów analogowych, kamer wideo czy serwis obiektywów i lamp. Na każdą naprawę udzielana jest siedmiomiesięczna gwarancja oraz pisemne potwierdzenie wykonania usługi.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Jarosława Dąbrowskiego 20, 02-561 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83505)
Shopping (66)
Bilety (161)
Hotele
lokalne
Warszawa (2604)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2604)
Groupon (3134)
Travelist (15)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry