Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika (39,99 zł), odgrzybianiem (49,99 zł) i więcej w Auto-Top

od39,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabiegi zapewniają sprawne działanie klimatyzacji i poprawiają komfort jazdy samochodem

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta ważna dla aut ze sprawną klimatyzacją, w przypadku wykrycia nieszczelności możliwość wykorzystania grouponu na inne usługi. Możliwość wymiany filtra kabinowego za dodatkową opłatą. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dodatkowe 100 g czynnika chłodzącego płatne 15 zł. Z grouponu można skorzystać od pon. do pt. w godz. 10-20. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 665 280 240. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Serwis klimatyzacji:

  • 39,99 zł za serwis z napełnieniem 100 g czynnika chłodzącego,
  • 49,99 zł za serwis z napełnieniem 100 g czynnika chłodzącego i odgrzybianie / ozonowanie,
  • 99,99 zł za serwis z napełnieniem czynnika chłodzącego do pełna (maks. 1000 g), odgrzybianie / ozonowanie, sprawdzenie efektywności chłodzenia i skraplacza.

Auto-Top

Dostępne na miejscu usługi poprawiają komfort jazdy autem oraz zapewniają pasażerom bezpieczeństwo. Oferta obejmuje serwis mechaniki pojazdowej samochodów osobowych oraz dostawczych, przeglądy i naprawy, a także procedury zapewniające sprawne działanie klimatyzacji (w tym naprawy, napełnianie czynnika i odgrzybianie). Firma pracuje na najnowszym superautomacie Bosch ACS 751. Do odgrzybiania wykorzystuje polski ozonator o bardzo dużej wydajności. Nie brak też usług z zakresu wulkanizacji – wymiany i przechowywania opon, naprawy czy sprzedaży opon i felg.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Żwirowa 4, 05-270 Marki, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83641)
Shopping (69)
Bilety (164)
Hotele
lokalne
Warszawa (2655)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2655)
Groupon (3163)
Travelist (16)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry