Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Sala zabaw: 2 wejścia open za 27,99 zł i więcej opcji w Sali Zabaw Labibu (do -55%)

44 złod27,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 36%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Bogato wyposażona sala zabaw dla dzieci w C.H. Wola Park

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja możliwa od 02.11.2015.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Wejście na salę zabaw jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. W zabawach mogą uczestniczyć dzieci do 13. roku życia. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 27,99 zł zamiast 44 zł za 2 wejścia open na salę zabaw lub wejście dla 2 dzieci od pon.-pt.,
  • 49,99 zł zamiast 110 zł za 5 wejść open na salę zabaw lub wejście dla 5 dzieci od pon.-pt.,
  • 85,99 zł zamiast 150 zł za 10 wejść open na salę zabaw lub wejście dla 10 dzieci od pon.-pt.

Sala Zabaw Labibu

Przestąpienie progu bawialni jest równoznaczne z wejściem w świat pełen radości i beztroski. Różnorodność atrakcji sprawia, że każdy mały odkrywca znajdzie tu coś dla siebie, co wywoła uśmiech na jego twarzy. Na odważnych czeka dwupoziomowa konstrukcja, a w niej m.in. labirynty, zjeżdżalnie, basen z piłkami. Na miłośników nowoczesnych technologii czekają multimedialne monitory z grami oraz interaktywna podłoga edukacyjna. Starszaki mogą zajrzeć do strefy klocków i gier albo kącików tematycznych. Podczas gdy dzieci będą zwiedzać zakamarki bawialni, rodzice mają okazję przejrzeć prasę, popijając aromatyczną kawę. Poza stałymi atrakcjami Labibu proponuje specjalne wydarzenia weekendowe, zajęcia dodatkowe, lekcje angielskiego i organizację urodzin.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91231)
Shopping (70)
Bilety (159)
Hotele
lokalne
Warszawa (2990)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2990)
Groupon (3398)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry