Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Rewia w Teatrze Sabat

od159
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Zapraszamy do Teatru Sabat. Miejsca, którego nie można porównać z żadnym innym w Warszawie. Założycielką teatru jest Małgorzata Potocka, która stworzyła wieloosobowy zespół utalentowanych muzyków i znanych aktorów. W repertuarze znajdują się spektakle rewiowe, muzyczne, kabaretowe i musicalowe. Będziesz mieć okazję przeżyć niezwykły i niezapomniany wieczór! Przed Tobą noc pełna brawurowego tańca, śpiewu, barwnych i zachwycających kostiumów scenicznych. To także wspaniałe emocje, które udzielą Ci się od razu po przekroczeniu progu Teatru Sabat. Wybierz się na to niesamowite widowisko i ciesz się każdą chwilą spędzoną w tym miejscu. Po spektaklu czeka na Ciebie zaproszenie na dancing dla wszystkich gości! Impreza potrwa od 2,5 godziny do 7 godzin – wszystko zależy od tego, kiedy postanowisz zakończyć ten wieczór!   Prezent zawiera bilet na spektakl z welcome drinkiem na powitanie oraz dancing po spektaklu.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Teatr Sabat ul. Foksal 16, Warszawa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (8288)
Cała Polska (525)
Bilety (14)
lokalne
Warszawa (1626)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry