Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Projekt wnętrza mieszkania lub domu (od 399,99 zł) albo koncepcyjny i wykonawczy (1999,99 zł) w The Agency

od399,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Profesjonalne zaprojektowanie mieszkania lub domu o powierzchni do 50 m2 lub 150 m2 albo projekt koncepcyjny i wykonawczy (do 80 m2)

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Warunki współpracy będą ustalane indywidualnie po wcześniejszej konsultacji telefonicznej: 577 916 660. Konsultacja jest realizowana (do wyboru): bezpośrednio, telefonicznie lub mailowo. Możliwość rezerwacji terminu. Termin realizacji do uzgodnienia, maksymalny czas do 30 dni roboczych.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 399,99 zł za projekt wnętrz do 50 m2 z 2 konsultacjami, rzutem z góry i 3 wizualizacjami 3D,
  • 699,99 zł za projekt wnętrz do 150 m2 z 2 konsultacjami, rzutem z góry i 3 wizualizacjami 3D,
  • 1999,99 zł za projekt koncepcyjny i wykonawczy wnętrz do 80 m2 z rzutem z góry, 6 wizualizacjami 3D i nadzorem autorskim (3 spotkania).

Projekt wnętrz obejmuje: 

  • układ pomieszczeń
  • kolory ścian i podłóg
  • ceramikę sanitarną
  • rozmieszczenie mebli, oświetlenia i innych elementów

Projekt koncepcyjny i wykonawczy: poszerzony o stały kontakt z architektem.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 12, 00-640 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91626)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2958)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2958)
Groupon (3405)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry