Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Projekt wnętrz z konsultacjami, rzutem i więcej od 399,99 zł w GNASS – Projekty i Realizacje Wnętrz

2000 złod399,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 80%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sposób na funkcjonalną i stylową zmianę wystroju pomieszczenia

Groupon ważny przez 6 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Konsultacje mogą być e-mailowe lub telefoniczne. Wizyty osobiste u klienta - za dodatkową dopłatą. Rabat 10% na projekt kolejnych pomieszczeń i projekt mebli.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 604 690 098. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 399,99 zł zamiast 2000 zł za projekt koncepcyjny wnętrza do 50 mkw. 2 konsultacje, rzut z góry i 3 wizualizacje 3D
  • 699,99 zł zamiast 5000 zł za projekt koncepcyjny wnętrz do 150 mkw. 2 konsultacje, rzut z góry i 3 wizualizacje 3D
  • 1999,99 zł zamiast 10000 zł za projekt koncepcyjny i wykonawczy, 6 wizualizacji 3D, nadzór autorski i rzut z góry

Prace rozpoczną się od ustalenia wstępnej koncepcji – po wysłuchaniu oczekiwań klienta powstanie aranżacja przygotowana w formie rzutów. Warto zdecydować się na wizualizację pomieszczeń, by po zaakceptowaniu koncepcji móc zobaczyć sobie widoki na każdą ścianę. Dzięki poszerzeniu projektu koncepcyjnego o konsultację z architektem, otrzymanie specyfikacji materiałowo-ilościowej oraz kolorystycznej, łatwiej będzie wyobrazić sobie realizację i zapobiec ewentualnym niespodziankom. W przypadku projektu wykonawczego można liczyć także na pełną dokumentację projektową. Realizacja projektu z autorskim nadzorem będzie ukoronowaniem całego procesu. 

GNASS – Projekty i Realizacje Wnętrz

Absolwenci Akademii Sztuk Pięknych, inżynierowie oraz rzemieślnicy z branży budowlanej i wnętrzarskiej – w pracowni GNASS specjaliści różnych dziedzin z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i realizacji wnętrz łączą siły, by wspólnie stworzyć miejsce funkcjonalne, stylowe i klimatyczne. Doradzają nie tylko w zakresie podziału przestrzeni i przy rozmieszczeniu mebli, ale również koordynują prace budowlane, zamawiają niezbędne materiały, planują etapy remontu i dostosowują budżet.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Piękna 43, 00-672 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91339)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2996)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2996)
Groupon (3398)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry