Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Profesjonalna plenerowa sesja fotograficzna od 99 zł w Wytwórni Fotograficznej

250 złod99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 60%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Nieograniczona czasowo sesja fotograficzna to sposób na utrwalenie ważnego wydarzenia m.in. ślubu oraz rodzinnych chwil

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 25% rabatu za całodzienny reportaż ślubny lub sesje studyjne.
Konieczna rezerwacja tel. 501 864 810, 503 195 546 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zatrzymaj w kadrze najpiękniejsze wspomnienia, wybierając sesję fotograficzną w Wytwórni Fotograficznej z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Plenerowa sesja fotograficzna (ślubna, rodzinna lub portretowa) ze zdjęciami po obróbce graficznej i najlepszymi ujęciami w formie odbitek w rozmiarze 15x21 cm w 1 z 3 opcji:

1) 99 zł zamiast 250 zł za sesję: ok. 60 ujęć, 15 zdjęć i 5 odbitek (1 lokalizacja),
2) 199 zł zamiast 520 zł za sesję: ok. 120 ujęć, 30 zdjęć i 10 odbitek (2 lokalizacje),
3) 299 zł zamiast 800 zł za sesję: ok. 180 ujęć, 45 zdjęć i 15 odbitek (3 lokalizacje).

Wytwórnia Fotograficzna
Pasjonat fotografii Michał Zakrzewski, założyciel studia, zatrzymuje w kadrze najważniejsze chwile podczas sesji ślubnych, portretowych czy plenerowych bez względu na to, czy klient preferuje nowoczesny styl i dynamiczne kolory, czy raczej oldschoolowe szarości lub klimatyczną grę światłem i cieniem. Profesjonalny fotograf wykonywał fotoreportaże z targów, koncertów, czy konferencji prasowych, a także pracował m.in. dla Janusza Kuliga i Krzysztofa Hołowczyca. Warto zauważyć, że stale podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, m.in. ukończył warsztaty organizowane przez Związek Polskich Artystów Fotografików.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Marszałkowska 34-50, 00-554 Warszawa (Śródmieście), mazowieckie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83643)
Shopping (69)
Bilety (164)
Hotele
lokalne
Warszawa (2655)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2655)
Groupon (3163)
Travelist (16)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry