Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pranie z odbiorem i dowozem: 17,99 zł za groupon wart 30 zł na usługi pralnicze w LUXpralnie.pl - Pranie na telefon

30 złod17,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Możliwość odbioru prania z domu, biura lub innego wskazanego miejsca, a także jego dostarczenie po wykonanej usłudze

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dni i godz. dostarczania upranych ubrań do klienta: pon. - pt. 8 - 20, sob. 9 - 18. Możliwość osobistego dostarczenia i odbioru na ul. Patriotów 110: pon. - czw. 10 -14, pt. 12 - 20, sob. 10 - 16. Dodatkowe opłaty i rabaty dostępne TUTAJ. W przypadku przekroczenia wartości grouponu możliwość skorzystania z rabatów dostępnych w cenniku..
Konieczna rezerwacja tel. 512 155 550 lub [email protected] z podaniem kodu zabezpieczającego i kodu grouponu (potrzebne do wystawienia paragonu).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 17,99 zł za groupon wart 30 zł na wybrane usługi pralnicze,
  • 33,99 zł za groupon wart 60 zł na wybrane usługi pralnicze.

Odbiór: Aby skorzystać z oferty „Pranie na telefon” wystarczy zadzwonić lub złożyć zamówienie na stronie internetowej, a w odpowiedzi na zamówienie, nasz kurier przyjedzie i odbierze rzeczy przeznaczone do prania oraz wypełni formularz zamówienia.

Pranie: Po odebraniu przez naszego kuriera przeznaczonych do prania rzeczy, zostaną one rozpakowane, posortowane i starannie oznaczone, a następnie przekazane do prania w technologii i środkach zapewniających najwyższą jakość oferowanej usługi.

Dostarczenie: Po zakończonym procesie prania w sieci LUXpralnie® wyprane i dokładnie zapakowane rzeczy dostarczymy pod wskazany adres o ustalonej porze. Przyjmujemy płatności kartą lub gotówką przy odbiorze, zgodnie ze zrealizowanym zamówieniem.

Pranie odbierane i dostarczane jest we wskazane przez klienta miejsce: dom, biuro, Punkt Przyjęć (ul. Patriotów 110 – Centrum Miedzeszyn) bądź inne dowolne. Dodatkowe opłaty związane z transportem prania zawarte są tutaj.

Cennik oferty promocyjnej znajduje się tutaj.

LUXpralnie.pl - Pranie na telefon

Nowoczesna sieć pralni chemicznych i wodnych, która proponuje swoim Klientom zupełnie nową jakość usług pralniczych. Pierwsza, w pełni profesjonalna, pralnia mobilna w Warszawie. Działa w oparciu o prawdziwie innowacyjną koncepcję: zapewnienie pełnej oferty usług pralniczych w połączeniu z brakiem konieczności wychodzenia z domu. Oferta „Pranie na telefon” skierowana jest do wszystkich osób, dla których liczy się zarówno wygoda jak i najwyższa jakość usługi. Po złożeniu zamówienia przez Klienta – kurier LUXpralnie.pl przyjeżdża pod wskazany adres i odbiera brudne rzeczy do prania, które następnie prane są według najnowszej technologii w ekologicznych środkach piorących. Do Klientów praciwnicy pralny zawsze przyjeżdżają na umówioną godzinę. Dodatkowo, dbając o najwyższą jakość naszej usługi i bezpieczeństwo powierzonych rzeczy – cały asortyment skierowany do LUXpralnie.pl jest objęty ubezpieczeniem PZU S.A.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Ostrobramska 75C (Atrium Promenada), 04-175 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (106845)
Shopping (21)
Bilety (152)
Hotele
lokalne
Warszawa (3110)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry