Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pojedyncze zajęcia (59 zł) lub czesne na 1 miesiąc (399 zł) i więcej w Autorskiej Szkole Muzyki Rozrywkowej i Jazzu

100 złod59
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 41%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Szkoła przyjazna uczniom: swoboda w wyborze terminów zajęć, doborze nauczycieli oraz zaliczaniu przedmiotów

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu należy okazać wydrukowany groupon. Kontynuacja zajęć wg cen znajdujących się na stronie http://asmr.pl/. Zajęcia odbywają się zgodnie z kalendarzem zajęć szkolnych. Możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie. W przypadku pojedynczych zajęć: możliwość zakupu 2 grouponów i zapisania się na lekcję podwójną. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 887 170 260. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Nauka w szkole muzycznej:

  • 59 zł zamiast 100 zł za 1 zajęcia,
  • 399 zł zamiast 770 zł za czesne za 1 miesiąc nauki,
  • 1799 zł zamiast 3850 zł za czesne za 5 miesięcy nauki,
  • 3399 zł zamiast 7700 zł za czesne za 10 miesięcy nauki.

Tygodniowy plan zajęć

  • 45 minut nauki indywidualnej przedmiotu głównego (fortepian, gitara, gitara basowa, perkusja, saksofon, klarnet, flet, skrzypce, puzon lub wokal)
  • 45 minut zajęć grupowych z kształcenia słuchu
  • 45 minut zajęć grupowych z zasad muzyki

Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy

Muzyka łagodzi obyczaje, bez względu na wiek. Dlatego też na zajęcia do Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu mogą uczęszczać miłośnicy muzyki w każdym wieku. 

Uczęszczający do ASMRiJ uczniowie mają pełną swobodę, zarówno w wyborze nauczycieli, jak i ustalaniu kolejności zaliczania przedmiotów. W szkole można rozwijać pasję i pogłębiać wiedzę z zakresu m.in. bluesa, rocka, jazzu, funku czy reggae. Warto podkreślić, że adepci będą mieć okazję zaprezentować swoje umiejętności w praktyce - podczas organizowanych przez placówkę koncertów w klubach stolicy.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Jana Olbrachta 36/42, 01-111 Warszawa, MAZOWIEICKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84009)
Shopping (68)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Warszawa (2710)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2710)
Groupon (3187)
Travelist (16)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry