Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Podniebna przygoda od 249 zł nad Łodzią

od249
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Podniebna przygoda obejmuje spotkanie zapoznawcze z lotnictwem z możliwością lotu samolotem

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia:W okresie od 01.10.2015 do 31 03.2016 mogą wystąpić ograniczenia w ustalaniu terminów realizacji lotów ze względu na pojawianie się niskich temperatur, zwiększoną wilgotność powietrza i niebezpieczeństwo oblodzenia.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 1. opcja Standard będzie realizowana pod warunkiem zebrania się grupy 2 lub 3 osób zależnie od dostępnego samolotu.
Konieczna rezerwacja tel. 730 607 640 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

spotkanie zapoznawcze z lotnictwem z możliwością lotu samolotem:

  • 249 zł za opcję STANDARD dla 1 osoby (grupa min. 2-3 osób),
  • 399 zł za opcję VIP (samolot dostępny na wyłączność dla 1 osoby),
  • 599 zł za opcję VIP extra (opcja VIP + trening).

W ramach spotkania uczestnicy podniebnej przygody otrzymają podstawowe wiadomości i instrukcje dotyczące lotu, aby mogli czuć się bezpiecznie i rozumieć to, co będą obserwować. Będzie to spora dawka zagadnień z dziedziny aerodynamiki, meteorologii, procedur operacyjnych i medycyny lotu. Następnie uczestnicy wezmą udział w przeglądzie przedlotowym, sprawdzeniu działania przyrządów pokładowych i wykonaniu pełnej „checklisty”. Reszta należy do pilota, który przejmie inicjatywę jeśli uczestnicy zdecydują się lecieć. W czasie lotu będą mogli obserwować to, co jest niewidoczne z pozycji piechura. Poczują delikatne przeciążenia, a nade wszystko poczują się wolni jak ptaki, wszelkie ich problemy staną się bez znaczenia. Na długo nie zapomną tych chwil i będą chcieli je powtórzyć.

Spotkanie trwa 60 minut, z czego 30 min w samolocie (lot około 20 min) - dla opcji STANDARD i VIP. W opcji 3. nastąpi dodatkowo zapoznanie z elementami praktycznego pilotażu z treningiem, po którym uczestnik niemal samodzielnie będzie potrafił wykonać następujące fazy lotu: lot po prostej z utrzymaniem wysokości, prędkości i kursu, skoordynowany zakręt, kontrolowane wznoszenie i zniżanie. Uczestnik lotu będzie uczestniczył w procedurze BRAVO (wspólne pilotowanie) w czasie startu i lądowania. Czas lotu: 30 minut.

Miejsce spotkania: Lotnisko Łódź-Lublinek, ul. Pilska 9.

Samoloty: m.in. Cessna, Piper, Tecnam zależnie od dostępności.

Fundacja SkyLife

Podziwianie Łodzi i jej okolic z lotu ptaka jest możliwe dzięki doświadczonym pilotom współdziałającym ze SkyLife, którzy zabierają w przestworza samolotem Cessna, Piper czy Tecnam. Warto wiedzieć, że Fundacja SkyLife przeznacza część przychodu na szerzenie wiedzy i urzeczywistnianie lotniczych marzeń wśród podopiecznych innych fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz dzieci pokrzywdzonych przez los.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Pilska 9, 93-467 Łódź, ŁÓDZKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91307)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2999)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2999)
Groupon (3409)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry