Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pakiet zabiegów stomatologicznych: przegląd, skaling, fluoryzacja, polerowanie i więcej za 79,99 zł w Aesthetica

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Profesjonalna porada stomatologiczna wraz z pakietem zabiegów, który usunie uporczywy kamień nazębny

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 22 631 22 86 lub 886 927 200 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 79,99 zł za przegląd, skaling, fluoryzację, polerowanie, ustalenie planu leczenia oraz bon o wartości 50 zł na wypełnienie dla 1 osoby,
  • 149,99 za przegląd, skaling, fluoryzację, polerowanie, ustalenie planu leczenia oraz bon o wartości 50 zł na wypełnienie dla 2 osób,
  • 219,99 zł za przegląd, skaling, fluoryzację, polerowanie, ustalenie planu leczenia oraz bon o wartości 50 zł na wypełnienie dla 3 osób.

W pakiecie stomatologicznym znajduję się skaling wraz z fluoryzacją i polerowaniem, dzięki czemu uporczywy kamień nazębny przestanie być problemem. Ponadto wykwalifikowani lekarze stomatologii zdiagnozują uzębienie i ustalą odpowiedni plan leczenia dostosowany do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Aesthetica

Specjalistyczna klinika od 2010 roku dba o zdrowy uśmiech, cerę i sylwetkę swoich gości. Chcąc zaspokoić ich oczekiwania, wykwalifikowany personel medyczny, który zdobył szerokie doświadczenie w kraju i zagranicą, dąży do uzyskania całościowej metamorfozy z zastosowaniem innowacyjnych i nowatorskich metody leczenia. W ofercie są zatem zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, implantologii, ortodoncji i protetyki oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, m.in. usuwanie zmarszczek toksyną botulinową, wypełniaczy kwasem hialuronowym, lifting twarzy przy użyciu wchłanialnych nici Happy Lift, PDO First Lift BARB 4D, leczenie nadpotliwości, peelingi kwasami, oraz mezoterapię igłową.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kleszczowa 18, 02-285 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83642)
Shopping (69)
Bilety (164)
Hotele
lokalne
Warszawa (2655)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2655)
Groupon (3163)
Travelist (16)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry