Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Ozonowanie klimatyzacji i wymiana filtra (29,99 zł) z uzupełnieniem czynnika i więcej (od 69,99 zł) w Astron

60 złod29,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Usługi poprawiają komfort i bezpieczeństwo jazdy, a także pozwalają pozbyć się groźnych dla zdrowia drobnoustrojów

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja grouponów możliwa od 1.09.2016.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Wymiana filtra jest usługą - nie obejmuje samego filtra (filtr należy dokupić lub przywieźć własny). Każde kolejne 100 g czynnika chłodzącego dodatkowo płatne 15 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 502 204 445. . Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Odgrzybianie klimatyzacji metodą ozonowania lub klasyczną metodą mechaniczną + usługa wymiany filtra kabinowego:

  • 29,99 zł zamiast 60 zł za pakiet,
  • 69,99 zł zamiast 190 zł za pakiet + napełnienie do 100 g czynnika, wymiana oleju, sprawdzenie szczelności, sprawności i poprawności działania wszystkich elementów układu klimatyzacji,
  • 99,99 zł zamiast 250 zł za usługi z opcji 2. z napełnieniem czynnika do pełna (maks. 1000 g).

Specjaliści z Astron biorą pod lupę układ klimatyzacji, dzięki czemu poprawia się jego wydajność pracy, a tym samym zmniejsza zużycie paliwa. Nie zapominają również o uzupełnieniu czynnika chłodzącego, który zwiększa komfort jazdy. Z kolei kontrola m.in. skraplacza i sprawdzenie efektywności chłodzenia przedłuża żywotność newralgicznych elementów instalacji. Korzystając zaś z ozonowania, można rozprawić się z drobnoustrojami, które wywołują choroby układu oddechowego.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Spisaka 15, 02-495 Warszawa (Ursus), MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (95487)
Shopping (72)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Warszawa (3099)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (3099)
Groupon (3418)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry