Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Nurkowanie: PADI Discover Scuba Diving (99,90 zł) i PADI Bubblemaker (189,90 zł) w Centrum Nurkowym Underwater.pl

250 złod99,90
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 60%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kurs nurkowania w 2 odsłonach – dla dorosłych i dzieci powyżej 10. roku życia

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 8 grouponów, ale wykorzystać maks. 4 groupony. W przypadku opcji 1. i 2. oferta przeznaczona dla osób powyżej 14. roku życia, w przypadku opcji 3. oferta dla osób powyżej 10. roku życia.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku opcji 1. i 2.  grupy 3-osobowe, w przypadku opcji 3. grupy 2-osobowe
Konieczna rezerwacja tel. 504 162 015 lub e-mailowa: [email protected] z podaniem kodu zabezpieczającego w ciągu 14 dni od daty zakupu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
Kurs nurkowania w 1 z 3 opcji:

1) 99,90 zł zamiast 250 zł za kurs nurkowania PADI Discover Scuba Diving,
2) 189,90 zł zamiast 500 zł za kurs nurkowania PADI Discover Scuba Diving dla 2 osób,
3) 189,90 zł zamiast 650 zł za PADI Bubblemaker + PADI Discover Scuba Diving (dziecko + osoba dorosła).

Kurs PADI Discover Scuba Diving (6 godz.):
* osoby od 14. roku życia, * 2 spotkania: wykład (2,5 godziny) i część praktyczna na basenie (3,5 godz.), * kurs odbywa się w maks. 3-osobowych grupach.

Kurs PADI Bubblemaker (6 godz.):
* dotyczy dzieci od lat 10, * 2 spotkania: wykład (2,5 godz.) i część praktyczna na basenie (3,5 godz.), * kurs odbywa się w maks. 2-osobowych grupach.

Wykłady odbywają się na ul. Okopowej 31/94
Zajęcia nurkowe realizowane są na basenie Delfin, ul. Marcina Kasprzaka 1-3

Centrum Nurkowe Underwater.pl
Powstałe w listopadzie 1998 roku centrum nurkowe zostało stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą zgłębić tajniki podwodnej przygody. Każdy z pracujących tu instruktorów posiada co najmniej dziesięcioletnie doświadczenie nurkowe oraz wiedzę, którą chętnie dzieli się z kursantami. W ofercie Underwater.pl jest wiele kursów dla początkujących i zaawansowanych amatorów odkrywania podwodnych tajemnic – w tym PADI Discover Scuba Diving, PADI Bubblemaker czy PADI Open Water Diver Referral. Ponadto Underwater.pl skupia miłośników nurkowania w naturalnych warunkach – w Polsce m.in. na Pojezierzu Mazurskim, nad Bałtykiem i na Kaszubach oraz w najciekawszych zakątkach świata – a także pasjonatów fotografii podwodnej.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Okopowa 31/94, 01-059 Warszawa, MAZOWIECKIE
ul. Marcina Kasprzaka 1-3, 01-211 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91471)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2972)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2972)
Groupon (3390)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry