Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Niewidzialna Wystawa dla Dwojga w Warszawie

od58
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Zastanawiacie się czasami, jak wygląda życie pogrążone w całkowitej ciemności? Czy dalibyście radę wykonywać codzienne czynności bez możliwości patrzenia? Przekonajcie się, jak na co dzień funkcjonują osoby niewidome. Wybierzcie się na Niewidzialną Wystawę i przeżyjcie chwile w zupełnej ciemności.   Niewidzialna Wystawa jest innowacyjnym projektem kulturalno-edukacyjno-społecznym. Ma na celu pokazać wszystkim świat osób niewidomych i niedowidzących. W trakcie zwiedzania w całkowitej ciemności możecie poczuć się zupełnie jak takie osoby. Kiedy nic nie rozświetla otoczenia, wyostrzają się pozostałe zmysły – dotyk, smak, węch i słuch. Kim są przewodnicy Niewidzialnej Wystawy? W trakcie zwiedzania będzie towarzyszył Wam specjalnie wyszkolony przewodnik. Zostać nim może osoba niewidoma lub słabowidząca. Pokaże Wam ona swój świat. Wystawa składa się z całkowicie zaciemnionych pomieszczeń, które zostały urządzone tak, aby idealnie odwzorowywać scenerie z realnego życia.   Czy zwiedzanie Niewidzialnej Wystawy jest bezpieczne? Przed wejściem do zaciemnionego pomieszczenia, przewodnik opowie Wam o wszystkich niezbędnych informacjach dotyczących kwestii bezpieczeństwa. Będzie również dbać o Was w trakcie zwiedzenia. Pamiętajcie, aby bezwzględnie słuchać poleceń – dzięki temu unikniecie zagrożenia. W każdej chwili możecie również zrezygnować ze zwiedzania. Przewodnik pomoże Wam dostać się do oświetlonego miejsca. Dodatkowe informacje: Na miejscu należy pojawić się 15 minut wcześniej, aby wysłuchać niezbędnych instrukcji i przygotować się do udziału  w wystawie. Na miejscu należy pojawić się punktualnie – spóźnienie może spowodować brak możliwości udziału w zwiedzaniu. Voucher jest akceptowany w momencie rezerwacji. Rezerwacji nie można odwołać. Przed wejściem do zaciemnionych pomieszczeń, należy w zamykanej szafce zostawić wszystkie przedmioty, które mogą produkować lub odbijać światło – telefony, okulary, zegarki itp. Zwiedzanie odbywa się w grupie ośmioosobowej.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Niewidzialna Wystawa, Al. Jerozolimskie 123a - Budynek Millenium Plaza
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (8289)
Cała Polska (525)
Bilety (14)
lokalne
Warszawa (1625)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry