Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Niewidoczne aparaty ortodontyczne: wizyta startowa (299,99 zł) oraz komplet aparatów (od 599,99 zł) w Bo-dental

od299,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Skuteczne leczenie ortodontyczne metodą Clear Aligner poprzez zastosowanie przezroczystych szyn-nakładek

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla osób pełnoletnich. 
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. W razie przeciwwskazań do wykonania usługi zostaną zwrócone wpłacone środki.
Konieczna rezerwacja tel. 22 810 35 61 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 299,99 zł za wizytę „Start-up”,
  • 599,99 zł za wizytę „Start-up” i 1 komplet 3 aparatów na 1 łuk zębowy,
  • 899,99 zł za wizytę „Start-up” i 1 komplet 6 aparatów na oba łuki zębowe.

Wizyta „Start-up”:

  • konsultacja, 
  • pobieranie wycisków roboczych, 
  • diagnostyka, 
  • analiza komputerowa, 
  • plan leczenia, 
  • wstępny kosztorys.

Clean Aligner to innowacyjna metoda korekcji wady zgryzu za pomocą przezroczystych nakładek specjalnie przygotowywanych na poszczególnych etapach leczenia. Pierwszym krokiem do równego garnituru zębów jest tzw. „Start-up” – wizyta startowa – która obejmuje m.in. ocenę możliwości leczenia metodą Clear Aligner, pobranie wycisków roboczych, diagnostykę, analizę komputerową oraz szczegółowy kosztorys. Następnie, po wyeliminowaniu wszelkich przeciwwskazań, projekt pierwszych 3 lub 6 nakładek stanie się rzeczywistością, która w dyskretny acz skuteczny sposób rozpocznie proces prostowania zębów.

Po 3 tygodniach należy zgłosić się na wizytę kontrolną w celu pobrania wycisków umożliwiających wykonanie nakładek do kolejnych etapów leczenia. Co ważne, system Clear Aligner pozwala na skorygowanie większości wad w ciągu zaledwie 6 miesięcy. Oprócz oczywistych walorów estetycznych przezroczystego aparatu, niezwykle istotna jest również możliwość wyjęcia nakładek, co zapewnia swobodę jedzenia, picia czy mycia zębów. Ponadto wysoka efektywność systemu nakładkowego, a tym samym krótszy czas leczenia, przekłada się na mniejsze koszty niż w przypadku aparatu stałego.

Ostatni komplet nakładek jest tzw. aparatem retencyjnym, który ma na celu utrwalenie pożądanych efektów leczenia. Czas stabilizacji waha się od 12 miesięcy do 3 lat. Po skutecznym leczeniu niewidocznymi nakładkami cieszyć się można widocznymi efektami w postaci równego i estetycznego uśmiechu.

Bo-dental

Nowoczesna klinika posiada ponad 20-letnią tradycję i doświadczenie w zakresie stomatologii, w tym profilaktyki, stomatologii dziecięcej, protetyki, ortodoncji, wybielania zębów, chirurgii i endodoncji. To też pierwszy gabinet w Warszawie wyposażony w najnowszy system szybkiego prostowania zębów Clear Aligner.

Gwarancją sukcesu rozpoczynanej na miejscu ortodontycznej przygody jest wykwalifikowany zespół lekarzy, którzy swoje umiejętności doskonalą na kursach, sympozjach i konferencjach w kraju i za granicą. Bo-dental jest również ośrodkiem szkoleniowym w dziedzinie wszczepiania implantów zębowych, jak i implantoprotetyki, który z powodzeniem szkoli zarówno lekarzy dentystów, jak i techników dentystycznych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Międzyborska 60/62, 04-024 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84853)
Shopping (66)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Warszawa (2698)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2698)
Groupon (3167)
Travelist (15)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry