Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Masaż i czekoladowe Fondue dla Dwojga | Warszawa

od299
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Szukacie pomysłu na miłe chwile we Dwoje? Chcecie odpocząć i poddać się czystej przyjemności? Macie okazję na wspólny seans odprężenia! Masaż relaksacyjny to jeden z najbardziej popularnych masaży - czarodziejski, magiczny, pachnący. W zależności od Waszych upodobań, masaż możemy wykonać bardzo delikatnie lub mocniej - ponieważ każdy z nas inaczej postrzega relaks. W każdym wypadku bez względu na to, czy będzie on mocniejszy, czy delikatny, możecie mieć pewność, że wykonany będzie w specjalnie zaaranżowanym gabinecie, w półmroku, w blasku świec, przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki. Sam zabieg to jednak nie wszystko co zaproponujemy Wam podczas tej wizyty, po jego zakończeniu w gabinecie królować będzie zapach świeżo roztopionej belgijskiej czekolady, którą podamy w towarzystwie owoców. Całość w postaci czekoladowego fondue dla Dwojga. Po masażu gabinet będzie zarezerwowany dla Was jeszcze przez chwilę, abyście mogli delektować się deserem.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Warszawa, ul. Lipkowska 6
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (12108)
Cała Polska (383)
Bilety (76)
lokalne
Warszawa (1700)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry