Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot widokowy samolotem C152 w okolicy lotniska Grądy (159 zł) lub lekcja latania (290 zł) i więcej w Targor Flight Club

od159
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do przeżycia niezapomnianej przygody w gronie przyjaciół lub rodziny i możliwość samodzielnego pilotażu

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Konieczność przyniesienia wydrukowanego vouchera.
Dodatkowe informacje: pokaż wydrukowany groupon. Opłata administracyjna w umowie wynosi 0 zł. W przypadku złych warunków atmosferycznych lot może się nie odbyć i zostać przełożony na inny termin. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 052 643. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 159 zł za lot widokowy dla 1 osoby samolotem C152 w okolicy lotniska Grądy (ok. 15 min w samolocie) – „Mój pierwszy lot w życiu”, spokojny lot dla zapoznania z pierwszym wrażeniem w powietrzu,
  • 359 zł za lot widokowy dla 3 osób samolotem C172 lub podobnym w okolicy lotniska Grądy (ok. 15 min w samolocie) – „Nasz pierwszy rodzinny lot”, spokojny lot dla zapoznania z pierwszym wrażeniem w powietrzu,
  • 599 zł za lot widokowy dla 3 osób samolotem C172 lub podobnym na obszarze Bugu i okolic (ok. 30 min w samolocie),
  • 290 zł za pierwszą lekcję latania samolotem C152 – zapoznanie z samolotem prowadzone przez wykwalifikowanego instruktora szkolenia lotniczego i lot samolotem.

Lot dla jednej osoby odbywa się samolotem Cessna 152, będącym najpopularniejszym samolotem do nauki pilotażu w Polsce, cenionym na całym świecie ze względu na niezawodność, wytrzymałość i ergonomię. Nic nie stoi na przeszkodzie, by całą rodziną wsiąść do Cessny 172 lub innego nowoczesnego, czteroosobowego samolotu. Oprócz lotów widokowych Targor Flight Club wyjątkowo oferuje dla grouponowiczów pierwszą lekcję latania, która obejmuje podstawowe manewry w strefie oraz możliwość samodzielnego pilotażu (za wyjątkiem startu i lądowania) pod nadzorem instruktora. Lot trwa 20 minut i odbywa się po przejściu 25-minutowego szkolenia naziemnego.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Antoniewo 13, 07-311 Wąsewo, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83978)
Shopping (64)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Warszawa (2625)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2625)
Groupon (3122)
Travelist (16)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry