Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot widokowy motoparalotnią nad Warszawą i okolicą z aktualnym Mistrzem Polski i Świata od 150 zł z Tandemujemy.pl

od150
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Lot z doświadczonym pilotem (licencja ŚKPP, sportowa FAI, uprawnienia tandemowe, mistrz Polski klasa PF1) i zawodnikiem kadry narodowej

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych. 
Dodatkowe informacje:  waga uczestnika 30-105 kg. W przypadku większej wagi uczestnika należy uprzednio skontaktować się telefonicznie. Maks. wzrost: 195 cm. Lot trwa ok. 15 min. Należy zabrać ze sobą dowód osobisty.
Konieczna rezerwacja: http://www.paraelement.pl/loty-tandemowe/zarezerwuj-termin/. Kontakt: tel. 793 403 344 lub mail: [email protected] W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Lot widokowy motoparalotnią dla 1 osoby:

  • 150 zł za lot,
  • 279 zł za lot z 1 kamerą HD,
  • 329 zł za lot z 2 kamerami HD.

Pilot posiada:

  • Świadectwo Kwalifikacji Pilota Paralotniowego z dodatkowymi uprawnieniami PPG start z nóg lub kół
  • licencję sportowa FAI
  • lekarskie badania lotnicze
  • uprawnienia tandemowe
  • ubezpieczenie OC + NNW

Tandemujemy.pl

Jak sięgać chmur, to tylko z najlepszymi. Dowiedzą się o tym śmiałkowie, którzy zdecydują się na zmianę perspektywy podczas podniebnej wyprawy motoparalotnią z firmą Tandemujemy.pl. Pilotem tandemu będzie zawodnik Motoparalotniowej Kadry Narodowej PPG - Paweł „Lojak” Kozarzewski. Posiada on wszystkie niezbędne uprawnienia, badania lekarskie oraz ubezpieczenia wymagane do lotów tandemowych. Swoich umiejętności powietrznych dowiódł wielokrotnie, zdobywając szereg medali na międzynarodowych imprezach. Jest 3-krotnym drużynowym Mistrzem Świata oraz aktualnym Mistrzem Polski. W tak doborowym towarzystwie podziwianie świata z góry to czysta przyjemność.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Pałacowa, 02-962 Warszawa
ul. Karola Tchorka, 05-140 Serock

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83816)
Shopping (66)
Bilety (159)
Hotele
lokalne
Warszawa (2696)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2696)
Groupon (3168)
Travelist (15)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry