Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot widokowy motoparalotnią (150 zł) z nagraniem w HD (249 zł) i więcej opcji z firmą Paraelement (do -40%)

250 złod150
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niezapomniana przygoda w przestworzach

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Waga uczestnika 40 - 105 kg. Maks. wzrost 195 cm.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon i dowód osobisty. Lot trwa ok. 10-15 min. Loty od poniedziałku do niedzieli w godz. porannych lub wieczorowych.
Konieczna rezerwacja na stronie z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 150 zł zamiast 250 zł za lot widokowy motoparalotnią dla 1 osoby,
  • 249 zł zamiast 350 zł za lot widokowy motoparalotnią dla 1 osoby z 1 kamerą HD,
  • 279 zł zamiast 400 zł za lot widokowy motoparalotnią dla 1 osoby z 2 kamerami HD,
  • 799 zł zamiast 1200 zł za szkolenie zapoznawcze na paralotni z napędem (motoparalotnia). 

Lot motoparalotnią potrwa ok. 10-15-minut. Nie trzeba obawiać się o swoje bezpieczeństwo, gdyż każdemu amatorowi podniebnej przygody towarzyszyć będzie instruktor. Niezapomniane widoki nagrane kamerą w jakości HD będą oryginalną pamiątką chwil spędzonych w powietrzu.

Szkolenie zapoznawcze obejmuje:

  • podstawy stawiania skrzydła – 6 godz. nauki
  • 3 loty w tandemie – uczestnik będzie się uczył sterowania
  • podstawy teoretyczne

Przeciwwskazania medyczne: cukrzyca, padaczka, choroby serca.

Terminy lotów: pon.-niedz. w godzinach porannych i wieczorowych (wszystko zależne od warunków pogodowych).

Paraelement

Szkolenia i loty widokowe organizowane są przez wielokrotnego medalistę Mistrzostw Świata (2007, 2009, 2012, 2013, 2014) i Europy (2008, 2014) oraz 5-krotnego Mistrza Polski (2007, 2009, 2010, 2011, 2013) Krzysztofa Romickiego. Przekazuje on swoją wiedzę w sposób w pełni bezpieczny oraz na tyle skutecznie, że jego uczniowie często zdobywali podium mistrzostw Europy i świata.

Istniejąca od 1997 roku szkoła posiada niezbędne uprawnienia, m.in. aktualny certyfikat ULC, a także dysponuje nowoczesnym, sprawdzonym sprzętem, który można też zakupić na miejscu. Nie trzeba więc wyjeżdżać w tereny górzyste, aby podbić podniebne przestworza.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Pałacowa, 02-962 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (90816)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2984)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2984)
Groupon (3406)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry