Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot na symulatorze (od 289 zł) lub zapoznawczy (229 zł) i więcej opcji w Ventum Air Flight Academy

od289
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Dla wszystkich, którzy chcą pobujać w obłokach: lot zapoznawczy, lot na symulatorze, kurs pilotażu lub szkolenie teoretyczne PPL(A)

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Z opcji 4. i 5. (kursu pilotażu oraz szkolenia PPL) mogą skorzystać osoby które ukończyły 16 lat . 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 795 100 000. W przypadku kursu pilotażu oraz szkolenia PPL i lotu zapoznawczego konieczna rezerwacja mailowa: [email protected] z podaniem kodu zabezpieczającego oraz z załączeniem kopii dowodu osobistego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 289 zł za 30 minut lotu na symulatorze Red Bird Full Motion + szkolenie wstępne,
  • 379 zł za 45 minut lotu na symulatorze Red Bird Full Motion + szkolenie wstępne,
  • 229 zł za lot zapoznawczy dla 1 osoby (samolotem Cessna 172; lot nad Warszawą – 20 minut, w grupach 3-osobowych),
  • 899 zł za Pierwszy Kurs Pilotażu,
  • 1299 zł za szkolenie teoretyczne PPL(A) do licencji turystycznej.

Pierwszy kurs pilotażu: 1 godz. zajęć teoretycznych, 2-etapowe zajęcia praktyczne: 30-minutowy trening na symulatorze Red Bird Full Motion, 30-minutowy lot PS-28 CRUISER.

Szkolenie teoretyczne PPL(A) do licencji turystycznej: 79 godz. szkolenia na platformie e-learningowej; po zaliczeniu tej części 21 godz. wykładów stacjonarnych w ośrodku Ventum Air + 30 minut lotu symulatorem Full Motion.

Symulator lotu Red Bird Full Motion to jedna z najnowocześniejszych i zapewniających odwzorowanie realistycznych warunków maszyn. W trakcie lotu istnieje możliwość przećwiczenia zachowania podczas awarii poszczególnych podzespołów, lądowań w trudnych warunkach i zaznajomienia się z resztą trudnych sytuacji.

W tajniki wiedzy o lotnictwie wprowadzić może szkolenie teoretyczne PPL. Kurs obejmuje zagadnienia m.in. z przepisów prawa lotniczego, zasad lotu, nawigacji i radionawigacji, ograniczeń i możliwości ludzkiego organizmu. Na platformie e-learningowej znajduje się ponad 900 stron materiału edukacyjnego w formie prezentacji, 400 stron materiałów pomocniczych oraz baza ponad 2000 pytań egzaminacyjnych. Po zakończeniu części teoretycznej odbywa się 30 minut lotu na symulatorze.

Krótki, ale bogaty w wiedzę i praktyczne doświadczenie Pierwszy Kurs Pilotażu obejmuje godzinne szkolenie w formie wykładu i dyskusji oraz 30-minutowy trening w profesjonalnym symulatorze Full Motion, który przybliża tajniki pilotażu przed kontaktem z prawdziwym samolotem. Kolejnym etapem kursu jest 30-minutowy lot samolotem PS-28 CRUISER.

Dla tych, którzy marzą, by przez chwilę pobujać w obłokach, przygotowano lot zapoznawczy samolotem Cessna 172 – daje on możliwość podziwiania miasta z lotu ptaka i przeżycia niezapomnianej przygody.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kaliskiego 57, 01-476 Warszawa (Bemowo), Mazowieckie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91183)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (3016)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (3016)
Groupon (3410)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry