Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot motoparalotnią (od 150 zł) lub szkolenie paralotniowe (od 699 zł) i więcej opcji z firmą Dynamic Sport (do-42%)

250 złod150
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niezapomniana przygoda w przestworzach i szansa na zostanie pilotem paralotni

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić 10 grouponów ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta dla Osób pełnoletnich. Z opcji: 1.-3. mogą skorzystać osoby o wadze 35-115 kg. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany oraz dowód osobisty. Dla osób szkolących się 10% rabatu na zakupy w sklepie. 
Konieczna rezerwacja tel. 602 794 966. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 7 opcji

 • 150 zł zamiast 250 zł za kurs zapoznawczy i 15-minutowy lot motoparalotnią,
 • 299 zł zamiast 500 zł za kurs zapoznawczy i 2 x 15-minutowy lot motoparalotnią (2 loty dla 1 osoby lub 1 lot dla 2 osób),
 • 445 zł zamiast 750 zł za kurs zapoznawczy i 3 x 15-minutowy loty motoparalotnią (3 loty dla 1 osoby lub 1 lot dla 3 osób),
 • 2399 zł zamiast 3500 zł za szkolenie na paralotni z napędem plecakowym (PPG) dla osób bez doświadczenia,
 • 2399 zł zamiast 3500 zł za szkolenie na paralotni z wózkiem i silnikiem (PPGG) dla osób bez doświadczenia,
 • 249 zamiast 350 za kurs zapoznawczy i 15-minutowy lot motoparalotnią dla 1 osoby z 1 kamerą HD,
 • 699 zł zamiast 1200 zł za 1-dniowe szkolenie zapoznawcze na motoparalotni (z możliwością kontynuacji szkolenia do Świadectwa Kwalifikacji Pilota Paralotni PPGG w szkole latania Dynamic Sport).

Lot motoparalotnią potrwa ok. 15 minut. Bezpieczeństwo gwarantuje obecność pilota - instruktora, który zapewni odpowiednie szkolenie przedlotowe oraz będzie czuwał nad całym przebiegiem lotu. Pasażer może na życzenie, wspólnie z instruktorem, pilotować motoparalotnię w trakcie lotu. Może też zażyczyć sobie przeprowadzenie podstawowych figur akrobacji paralotniowej.

Szkolenie na paralotni z napędem plecakowym (PPG) lub na motoparalotni (PPGG):

 • czas trwania: 7-10 dni
 • miejsce: prywatne lotnisko w miejscowości Gocław
 • część teoretyczna: 5 godz. wykładów – podstawowe zagadnienia dotyczące lotów na paralotniach (wykłady prowadzone są pod kątem programu szkolenia celem uzyskania świadectwa kwalifikacji pilota paralotniowego)
 • część praktyczna obejmuje: szkolenie naziemne, czyli przygotowanie paralotni do lotu, obsługę, naukę stawiania skrzydła oraz komendy używane przy lotach holowanych; szkolenie w powietrzu, czyli 4-5 lotów w tandemie z instruktorem, podczas których uczestnik kursu uczy się jak prawidłowo prowadzić paralotnię na holu, jak wykonywać zakręty i planować podejście do lądowania; szkolenie w powietrzu - samodzielne (20 samodzielnych lotów za wyciągarką na wysokości ok. 150 m)
 • zajęcia prowadzone są na sprzęcie szkoły lub uczestnika kursu i obejmują teorię i praktykę zgodnie z programem szkolenia zatwierdzonym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego
 • szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym i wydaniem skierowania na egzamin przed LKE z możliwoscia kontynuacji szkolenia do Świadectwa Kwalifikacji Pilota Paralotni w szkole latania Dynamic Sport

Dynamic Sport

Produkcja sprzętu do latania rekreacyjnego i sportowego na poziomie znacznie przekraczającym poziom morza i rozrywka wysokich lotów to specjalność istniejącej od 1996 roku firmy. Jakość paralotni i paraplanów sygnowanych logo Dynamic Sport oraz organizowanych przez firmę szkoleń we wszystkich możliwych zakresach związanych z paralotniarstwem oraz paralotniarstwem silnikowym potwierdzają państwowe certyfikaty Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jej założyciel jest prekursorem polskiego paralotniarstwa,czynnym zawodnikiem a także instruktorem spadochronowym. Posiada ponad 25-cio letnie doświadczenie w lotnictwie, miedzy innymi tytuł Wicemistrza Polski.Z pod jego reki wyszło wielu dzisiaj uczących instruktorów oraz zawodników Kadry Polskiej - Mikrolotowej Reprezentacji Narodowej.

W ofercie Dynamic Sport znajdują się ponadto usługi reklamy lotniczej, w tym holowanie banerów reklamowych za motoparalotnią na imprezach, a także odpłatne loty pasażerskie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm w ramach eventów integracyjnych. Pośród współpracujących z Dynamic Sport klubów i firm znajdują się m.in. GEKON GLIDE CLUB oraz Strefa Spadochronową FLITECLUB we Wlocławku - organizatorem tandemowych skoków spadochronowych z instruktorem.

lotnia paralotnia paralotniarstwo
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Pałacowa, 02-962 Warszawa
ul. Gocław koło Kołbieli, 08-440 Gocław

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91318)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2996)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2996)
Groupon (3398)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry