Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot motoparalotnią nad Warszawą z Mistrzem od 150 zł. Podniebna przygoda z Polatajmy.eu (do - 40%)

250 złod150
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niesamowita przygoda i okazja do oglądania Panoramy Warszawy, Wisły i Zalewu Zegrzyńskiego z lotu ptaka

Groupon ważny przez 10 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Maks. waga 105 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. 
Dodatkowe informacje:weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwośćdokupienia filmu na miejscu (70 zł). W przypadku nieodpowiednich warunków pogodowych realizacja zostaje przeniesiona na inny termin (ostateczną decyzją podejmuje pilot). Opcja z filmem, konieczne jest zabranie ze sobą karty pamięci Micro SD minimum 4GB lub możliwy zakup karty na miejscu. Przed lotem konieczność podpisania regulaminu po wcześniejszym zapoznaniu z nim i oświadczenia członka załogi (m.in. o stanie zdrowia).
Konieczna rezerwacja tel. 509 245 540 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego (bez podania tych informacji, rezerwacja może zostać nie przyjęta - indywidualna decyzja organizatora). Lot należy potwierdzić z 2-dniowym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Przygoda z motoparalotnią oraz okazja do oglądania panoramy Warszawy:

  • 150 zł zamiast 250 zł za pakiet Standard dla 1 osoby (bez filmu full HD),
  • 299 zł zamiast 500 zł za pakiet Standard dla 2 osób (bez filmu full HD),
  • 249 zł zamiast 350 zł za pakiet VIP dla 1 osoby (z filmem full HD),
  • 499 zł zamiast 700 zł za pakiet VIP dla 2 osób (z filmem full HD).

Podniebna przygoda obejmuje spotkanie zapoznawcze, a dodatkowo uczestnicy otrzymają lot dwuosobową motoparalotnią z możliwością skorzystania z lotu od razu na miejscu. Amatorom podniebnych przygód towarzyszyć będzie doświadczony i utytułowany pilot Reprezentacji Polski. W ramach spotkania uczestnicy podniebnej przygody otrzymują podstawowe wiadomości dotyczące lotu, aby mogli zrozumieć to, co będą obserwować i doświadczać w czasie lotu. Następnie uczestnicy wezmą udział w przeglądzie przedlotowym, sprawdzeniu działania przyrządów pokładowych. Reszta należy do pilota, jeśli uczestnicy zdecydują się na lot. W czasie lotu będą mogli obserwować i dotykać tego, co jest niedostępne z pozycji piechura. Będzie to spora dawka pozytywnych emocji, poczucia wolności – zostaw troski dnia codziennego na ziemi i daj się ponieść… Lot odbywa się z wykorzystaniem motoparalotni, czyli tzw: miękkiego szybowca z silnikiem. Po wyłączeniu silnika w powietrzu, paralotnia kontynuuje lot szybujący w ciszy i przy lekkim powiewie wiatru, delektując się pięknem krajobrazu Warszawy i Mazowsza. Lądowanie bez silnika jest łagodne i krótkie, nawet na bardzo małej powierzchni. Wieczory panieńskie / kawalerskie z szampanem na lotnisku z lotami motoparalotniowymi są organizowane indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Lokalizacje:

  • Warszawa, Białołęka,
  • Gmina Stare Babice k. Warszawy (dojazd ZTM linie: 714,719,729, L-6), ok. 10 minut od zajezdni autobusowej ZTM os. Górczewska (Bemowo). 
  • Łomianki, 5 km od Warszawy (Bielany), dojazd ZTM, Metro Młociny

Polatajmy.eu

Ci, którzy chcą zostawić troski dnia codziennego na ziemi, mogą odwiedzić firmę Polatajmy.eu. Szybowanie w powietrzu pozwala doświadczyć nietypowych emocji związanych z samym bujaniem w obłokach oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy, m.in. Warszawę i Zalew Zegrzyński z lotu ptaka. Warto dodać, że podniebna przygoda jest całkowicie bezpieczna. Motoparalotnia to miękki szybowiec z silnikiem funkcjonującym po wyłączeniu w powietrzu jak paralotnia, na której można kontynuować lot szybujący w ciszy i pod okiem doświadczonego pilota, m.in. członka Kadry Narodowej, Mistrza Europy.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Pałacowa Wilanów, 02-790 Warszawa, MAZOWIECKIE
ul. Trakt Królewski 1 Wojcieszyn, 05-082 Stare Babice, MAZOWIECKIE
ul. Brzegowa 33, 05-092 Łomianki Dolne

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91339)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2996)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2996)
Groupon (3398)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry