Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot motoparalotnią nad Warszawą od 150 zł: Podniebna przygoda z LotWidokowy.pl (do - 40%)

250 złod150
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niesamowita przygoda i okazja do oglądania Panoramy Warszawy, Wisły, Zalewu Zegrzyńskiego z lotu ptaka

Groupon ważny przez 9 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Maks. waga 110 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość dokupienia filmu na miejscu (80 zł). W przypadku nieodpowiednich warunków pogodowych realizacja zostaje przeniesiona na inny termin (ostateczną decyzją podejmuje pilot). Opcja z filmem, konieczne jest zabranie ze sobą karty pamięci Micro SD minimum 4GB lub możliwy zakup karty na miejscu. Przed lotem konieczność podpisania regulaminu po wcześniejszym zapoznaniu z nim i oświadczenia członka załogi (m.in. o stanie zdrowia).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na stronie: https://lotwidokowy.nakiedy.pl/ w ciągu 14 dni od dnia zakupu (jest to niezbędne, aby rozpocząć realizację grouponu). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Przygoda z motoparalotnią oraz okazja do oglądania panoramy Warszawy:

 • 150 zł zamiast 250 zł za pakiet Standard dla 1 osoby (bez filmu full HD),
 • 299 zł zamiast 500 zł za za pakiet Standard dla 2 osób (bez filmu full HD),
 • 279,99 zł zamiast 400 zł za pakiet VIP dla 1 osoby (z filmem full HD),
 • 549,99 zł zamiast 800 zł za pakiet VIP dla 2 osób (z filmem full HD).

Podniebna przygoda obejmuje spotkanie zapoznawcze, a dodatkowo każdy jej uczestnik zostanie zaproszony do lotu dwuosobową motoparalotnią z pilotem z możliwością skorzystania od razu na miejscu. Amatorom podniebnych przygód towarzyszyć będzie doświadczony pilot Kadry Narodowej PPG 2013, 2014.

W ramach spotkania uczestnik podniebnej przygody otrzymuje również podstawowe wiadomości dotyczące lotu, aby mógł zrozumieć to, co będzie obserwować. Następnie weźmie udział w przeglądzie przedlotowym, sprawdzeniu działania przyrządów pokładowych. Jeśli uczestnik zdecyduje się być członkiem załogi motoparalotni - będzie uczestniczył w locie, w czasie którego komunikację z pilotem zapewni intercomm. W trakcie lotu możliwe będzie obserwowanie i dotykanie tego, co jest niedostępne z pozycji piechura. Będzie to spora dawka pozytywnych emocji z poczuciem wolności. 

„Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić …” Leonardo Da Vinci

Lokalizacje:

 • Warszawa, Białołęka
 • Stare Babice, 5 km od Warszawy (Wola / Bemowo), dojazd ZTM liniami: 714,719,729, L-6, ok. 10 min. od zajezdni autobusowej os. Górczewska lub ZTM linii 743 z Woli
 • ul Górczewska 202, Warszawa 01-460

Oferta polecana przez:

 • Szkoła Paralotniowa CloudBase
 • Wojciech Bógdał - Mistrz Świata, Mistrz Europy, Mistrz Polski
 • Norbert Nowicki - Vice Mistrz Świata i Polski w lotach tandemowych motoparalotnią
 • Marek Furtak - Vice Mistrz Świata, Vice Mistrz Polski, Dwukrotny Złoty Medalista Mistrzostw Świata
 • Marian Drężek - Mistrz Europy
 • Robert Werenc - Mistrz Polski, konstruktor lotniczy, prekursor latania tandemowego

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Pałacowa Wilanów, 02-790 Warszawa
ul. Trakt Królewski 1 Wojcieszyn, 05-082 Stare Babice
ul. Górczewska 202, 01-460 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91303)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2999)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2999)
Groupon (3409)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry