Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot dwuosobową motoparalotnią: podniebna przygoda z LotWidokowy.pl (do -41%)

250 złod149
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niesamowita przygoda i okazja do podziwiania krajobrazów z lotu ptaka: dawka pozytywnych emocji, pozwalająca poczuć się naprawdę wolnym

Groupon ważny przez 13 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodziców. Maks. waga uczestnika: 110 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. Realizacja w Skierniewicach wymaga zebrania się grupy minimum 10 osób. W pozostałych lokalizacjach, realizacja możliwa jest codziennie jeśli warunki pogodowe są odpowiednie.
Dodatkowe informacje: możliwość dokupienia filmu na miejscu (80 zł). W przypadku nieodpowiednich warunków pogodowych realizacja zostaje przeniesiona na inny termin (ostateczną decyzję podejmuje pilot). W przypadku opcji z filmem: należy zabrać ze sobą kartę pamięci micro-SD (minimum 4 GB); możliwość zakupu na miejscu. Przed lotem należy podpisać regulamin (po wcześniejszym zapoznaniu się z nim) i oświadczenie członka załogi (m.in. o stanie zdrowia).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj na stronie: https://lotwidokowy.nakiedy.pl/ w ciągu 14 dni od dnia zakupu (jest to niezbędne, aby rozpocząć realizację grouponu). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.


 

Wybierz 1 z 4 opcji

Lot motoparalotnią:

  • 149 zł zamiast 250 zł za pakiet Standard dla 1 osoby (bez filmu full HD),
  • 297 zł zamiast 500 zł za pakiet Standard dla 2 osób (bez filmu full HD),
  • 279 zł zamiast 400 zł za pakiet VIP dla 1 osoby (z filmem full HD),
  • 549 zł zamiast 800 zł za pakiet VIP dla 2 osób (z filmem full HD).

Oferta polecana przez:

  • Szkoła Paralotniowa CloudBase
  • Wojciech Bógdał - Mistrz Świata, Mistrz Europy, Mistrz Polski
  • Norbert Nowicki - Vice Mistrz Świata i Polski w lotach tandemowych motoparalotnią
  • Marek Furtak - Vice Mistrz Świata, Vice Mistrz Polski, Dwukrotny Złoty Medalista Mistrzostw Świata
  • Marian Drężek - Mistrz Europy
  • Robert Werenc - Mistrz Polski, konstruktor lotniczy, prekursor latania tandemowego

LotWidokowy.pl

Ci, którzy chcą zostawić troski dnia codziennego na ziemi i poznać ludzi z pasją, mogą wziąć udział w podniebnej przygodzie. Szybowanie w powietrzu pozwala doświadczyć nietypowych emocji związanych z samym bujaniem w obłokach oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy.

Po wyłączeniu silnika w powietrzu przez pilota lot szybujący kontynuowany jest w ciszy i przy lekkim powiewie wiatru, co pozwala delektować się pięknem Ziemi z góry. Lądowanie bez silnika jest łagodne i krótkie, nawet na bardzo małej powierzchni. Warto dodać, że podniebny wojaż można połączyć z wieczorami panieńskimi lub kawalerskimi (z szampanem na lotnisku) – wystarczy wcześniej skontaktować się z LotWidokowy.pl.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Skierniewice, 06-100 Skierniewice
ul. Pałacowa Wilanów, 02-790 Warszawa
ul. Trakt Królewski 1 Wojcieszyn, 05-082 Stare Babice
ul. Górczewska 202, 01-460 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83978)
Shopping (64)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Warszawa (2625)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2625)
Groupon (3122)
Travelist (16)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry