Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot balonem z pamiątkowymi zdjęciami od 499,99 zł z Akademią Balonową

od499,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Godzinna podniebna wyprawa, podczas której będzie można podziwiać m.in. Dolinę Dolnej Narwi i okolice Zalewu Zegrzyńskiego

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla osób od 7. roku życia (osoby niepełnoletnie do 15. roku życia odbywają podróż pod opieką rodzica, a powyżej 15. roku za jego zgodą). Oferta nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży. Loty odbywają się po zebraniu grupy.
Dodatkowe informacje:nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Podróż odbywa się w zależności od warunków pogodowych, w godzinach wczesnoporannych lub popołudniowych (na ok 2 godz. po wschodzie słońca i 2 godz. przed zachodem słońca), w okolicach zalewu Zegrzyńskiego, Doliny Dolnej Narwi i Pułtuska (w zależności od warunków możliwe tez inne lokalizacje w promieniu 50 km od Warszawy: rozlewiska Bugu, okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, Łowicza, Warki i rzeki Pilicy lub Góry Kalwarii). Oferta obejmuje transport pasażerów z Warszawy na miejsce startu jak również z miejsca lądowania do Warszawy. Tel. kontaktowy: 603 996 190.
Konieczna rezerwacja tel. 603 996 190. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 7-dniowym wyprzedzeniem groupon przepada. Odwołanie lub zmiana rezerwacji możliwa tylko raz.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Lot balonem (1 godz.) z pamiątkowymi zdjęciami i transportem:

  • 499,99 zł za podróż dla 1 osoby,
  • 999,99 zł za podróż dla 2 osób,
  • 1499,99 zł za podróż dla 3 osób.

Trasa podróży:

  • okolice Zalewu Zegrzyńskiego, Doliny Dolnej Narwi i Pułtuska
  • w zależności od warunków atmosferycznych możliwe są inne lokalizacje (w promieniu 50 km od Warszawy), m.in.: rozlewiska Bugu, okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, Łowicza, Warki i rzeki Pilicy lub Góry Kalwarii

Akademia Balonowa

Stąpając twardo po ziemi, ciężko docenić piękno otaczającego świata. Warto zatem od czasu do czasu puścić wodze fantazji i wznieść się wysoko ponad poziom morza, by móc dostrzec, to co warte uwagi. W zmianie perspektywy pomogą podniebne podróże, które swoim klientom proponuje Akademia Balonowa.

Wyprawy odbywają się balonami o wysokości 26 metrów, a zapierające dech w piersiach krajobrazy można podziwiać tuż po wschodem słońca lub nieco przed jego zajściem za nieboskłon. Oczom niesionych siłą wiatru pasażerów ukaże się m.in. usłana rzecznymi zakrętami serpentyna Doliny Dolnej Narwi czy malownicze okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Mając na horyzoncie takie widoki, wszelkie troski odchodzą w niepamięć, a ich miejsce zajmuje błogie odprężenie.

Ponadto balon to nowatorski i skuteczny sposób na reklamę. Na powłoce o powierzchni blisko 1000 metrów można umieścić atrakcyjną formę graficzną, którą dostrzegą dosłownie wszyscy - nie tylko potencjalni klienci. Wielkość balonu, jego mobilność i atrakcyjność dla obserwatora sprawiają, że reklama tego typu szybko zapada w pamięć, wywołując przy tym zainteresowanie szerokiego grona osób, również mediów.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Krakowskie Przedmieście 16/18/5a, 00-325 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91303)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2999)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2999)
Groupon (3409)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry