Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lipoliza iniekcyjna na wybrane partie ciała od 199,99 zł w Salonie Super Ciało

od199,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Podczas zabiegu wykorzystywane są preparaty medyczne: L-karnityna, nostrzyk i karczoch

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów. Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża i karmienie piersią, infekcje skóry w miejscach, w których miałby zostać przeprowadzony zabieg, zaawansowana otyłość, ciężkie choroby nerek i wątroby, choroby związane z krzepliwością krwi, zaburzenia miesiączkowania, padaczka, cukrzyca alergia, na któryś ze składników preparatu do lipolizy, zaburzenia naczyniowe. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 45 95 45 lub 22 403 70 79. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Lipoliza iniekcyjna:

  • 199,99 zł za zabieg na brzuch,
  • 299,99 zł za zabieg na brzuch i uda,
  • 379,99 zł za zabieg na brzuch, pośladki i uda.

W przypadku zabiegu na uda do wyboru strona wewnętrzna lub zewnętrzna.

Lipoliza iniekcyjna (mezoterapia ciała) jest to metoda modelowania ciała, która już po kilku zabiegach pozwala skutecznie zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej. Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzykiwaniu pod skórę (bezpośrednio w tkankę tłuszczową) odpowiednich preparatów np. wyciąg z karczocha, nostrzyka, L-karnityny lub fosfatydylocholiny (wyciąg z soi). Podanie preparatu do tkanki tłuszczowej powoduje rozpuszczenie jej nadmiaru przez rozpad tłuszczy złożonych do prostych, które następnie zostają metabolicznie usunięte z organizmu.

Wyraźne zmniejszenie tkanki tłuszczowej zaobserwować można za każdym razem po około 3 tygodniach od wykonanego zabiegu. Efekt warto wzmocnić i utrwalić, łącząc lipolizę z innymi metodami modelowania sylwetki.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Corazziego 4 lok 6, 00-087 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92034)
Shopping (72)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Warszawa (2991)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2991)
Groupon (3399)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry