Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lecznicza terapia kręgosłupa z konsultacją od 149,99 zł w Centrum Rehabilitacji Bemowo, Bielany

od149,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kompleksowa terapia wykonywana przez magistrów fizjoterapii pozwala na zmniejszenie uporczywego bólu w chorobach kręgosłupa, po operacjach

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów gabinetu.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dni i godz. korzystania: pon. - pt. 8-20. Gabinet może zmienić terapeutę w czasie trwania terapii.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 757 731 lub 22 423 83 71 - pierwszej rezerwacji należy dokonać w ciągu 14 dni od dnia zakupu kuponu z wyjątkiem kuponów na prezent wtedy rezerwacja w ciągu 30 dniW przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Terapia Zdrowy kręgosłup (1 zabieg 60 min – ćwiczenia indywidualne, terapia z elementami masażu) oraz konsultacja (maks. 15 min):

  • 149,99 zł za 3 terapie + 2 konsultacje,
  • 239,99 zł za 5 terapii + 2 konsultacje,
  • 469,99 zł za 10 terapii + 2 konsultacje.

Przez rozpoczęciem procesu leczenia przeprowadzona jest konsultacja na której fizjoterapeuta ocenia postawę i zakresy ruchów, a następnie dobiera odpowiednie zabiegi i ćwiczenia, które wzmacniają gorset mięśniowy, pomagają w wypracowaniu prawidłowych wzorców ruchowych i przywracają zaburzoną mechanikę stawów. Leczniczy efekt treningów przedłużą masaże częściowe kręgosłupa, które rozluźniają napięte mięśnie i zwiększają ruchomość kręgosłupa. Ostatnia terapia będzie przedłużona o konsultacje podsumowującą efekty terapii i wskazówki do ćwiczeń do domu lub dalszej rehabilitacji.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Powstańców Śląskich 103 lok 8, 01-355 Warszawa (Bemowo)
ul. Sokratesa 9, 01-909 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83642)
Shopping (69)
Bilety (164)
Hotele
lokalne
Warszawa (2655)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2655)
Groupon (3163)
Travelist (16)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry