Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na prawo jazdy kat. B od 899 zł w Szkole Nauki Jazdy Nova

od899
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Do wyboru 4 rodzaje kursu, który przygotowuje do egzaminu państwowego: standardowy, przyspieszony, ekspresowy i rozszerzony

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dni i godz. korzystania z grouponu: pon.-pt. 12-18, sob. 11-14. Materiały szkoleniowe płatne 60 zł. Możliwość wykonania badań lekarskich. Jeżeli uczestnik przyprowadzi drugą osobę, otrzyma dodatkowe 2 godz. jazd doszkalających. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 603 984 881 w ciągu 7 dni od daty zakupu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. W ciągu 14 dni od zakupu należy zgłosić się do OSK Nova w celu wyboru terminu rozpoczęcia kursu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 899 zł za kurs na prawo jazdy kat. B,
  • 999 zł za przyspieszony kurs na prawo jazdy kat. B,
  • 1199 zł za rozszerzony kurs na prawo jazdy kat. B,
  • 1499 zł za ekspresowy kurs na prawo jazdy kat. B.

Kurs na prawo jazdy kat. B: 30 godzin teorii i 30 godzin praktyki – przyspieszony realizowany jest w krótszym terminie, ekspresowy w ciągu 30 dni, a rozszerzony obejmuje dodatkowo 10 godzin jazd.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Ks. J. Popiełuszki 19/21 pawilon nr 17, 01-595 Warszawa (Żoliborz), mazowieckie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91339)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2996)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2996)
Groupon (3398)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry