Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kurs na prawo jazdy kat. A, A2 za 899 zł w Ośrodku Szkolenia Kierowców Jura (zamiast 1350 zł)

1350 złod899
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 33%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Prawo jazdy kat. A i A2 uprawnia do kierowania motocyklem, kurs obejmuje szkolenie teoretyczne (30 godz.) i praktyczne (20 godz.)

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje badań lekarskich oraz materiałów szkoleniowych.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość zakupu materiałów dydaktycznych w szkole w cenie 30 zł (książka+ płyta) oraz dokupienia w cenie 20 zł dostępu do internetowej platformy e-learningowej. Po zakończonym kursie możliwość podstawienia motocykla Honda NTV 650 i zdawania na nim egzaminu praktycznego za dodatkową opłatą 150 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 604 966 633. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

 • 899 zł zamiast 1350 zł za kurs na prawo jazdy kat. A, A2.

Czas trwania szkolenia:

 • część teoretyczna - 30 godz.
 • część praktyczna - 20 godz.

Jazdy praktyczne odbywają się na motocyklach:

 • Suzuki Gladius 650
 • Honda NTV 650

Prawo jazdy kat. A uprawnia do kierowania:

 • motocyklem
 • motocyklem trójkołowym
 • pojazdami dla kat. AM, A1, A2

Prawo jazdy kat. A2 uprawnia do kierowania:

 • motocyklem o mocy do 35 kW oraz stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg
 • motocyklem trójkołowym o mocy do 15 kW
 • pojazdami dla kat. AM

OSK Jura

Ośrodek szkolenia kierowców prowadzi kursy na prawo jazdy kategorii A1, A2, A, B1 oraz B. Praktyczną część nauki poprzedza zawsze szkolenie teoretyczne, dzięki czemu kursanci, wyjeżdżając na drogę, posiadają stosowną wiedzę. Osoby przygotowujące się do egzaminów mogą skorzystać z jazd doszkalających, szlifując przy tym nabyte umiejętności.

Warto podkreślić, iż przyszli kierowcy otrzymują komplet materiałów do nauki (podręcznik i płyta CD), mogą również korzystać z panelu do e-learningu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kowelska 6, 03-454 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92646)
Shopping (71)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Warszawa (3101)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (3101)
Groupon (3416)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry