Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Kundalini Yoga: 4 wejścia za 59,99 zł i więcej opcji w Adi Shakti

od59,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kundalini Yoga to trening ciała i umysłu dla osób w każdym wieku

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Karnet należy wykorzystać w ciągu 30 dni. Oferta nie łączy się z innymi promocjami Adi Shakti. Oferta tylko dla nowych klientów. Oferta nie obejmuje Warsztatów Prosperity. 
Dodatkowe informacje: Tel. 608 585 737. Karnet do odbioru w dniu pierwszych zajęć. Zajęcia odbywają się zgodnie z grafikiem. Grafik zajęć dostępny tutaj. Groupon obejmuje zajęcia przy ul. Narbutta 65/71.
Konieczna rezerwacja w ciągu miesiąca od zakupu: wyślij groupon w formie PDF na email: [email protected] wraz z datą pierwszych zajęć. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Karnet na Kundalini Yogę (każde wejście to 75 min):

  • 59,99 zł za 4 wejścia,
  • 89,99 zł za 8 wejść,
  • 125,99 zł za 12 wejść.

Kundalini Yoga to najbardziej tajemnicza i najdłużej skrywana odmiana jogi (w dawnych czasach przekazywana jedynie poprzez linię królów). Daje szybkie i spektakularne efekty u osób prowadzących intensywny tryb życia, mieszkających w dużych miastach. Yoga kundalini oczyszcza, wzmacnia i rozwija na wszystkich poziomach: fizycznym, psychicznym i mentalnym. Przygotowuje ciało i umysł do obudzenia i wzrostu potencjału mocy, twórczej inteligencji i świadomości, które znajdują się w każdym człowieku. Uczy technik „świadomej przytomności”, by pozostawać w zdrowiu, zyskać silny system odpornościowy, żywotne gruczoły, mocny układ nerwowy, dobre krążenie oraz świadomość skutków działań; rozwija związek z potencjałem mentalnym, a także uczy, jak wykorzystywać klarowność neutralnego i intuicyjnego umysłu. Jest idealna dla każdej grupy wiekowej; składa się z technik, z których każdy może skorzystać, bez względu na wiek czy sprawność fizyczną.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Narbutta 65/71, 02-524 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (90816)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2984)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2984)
Groupon (3406)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry