Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Konsultacja psychologiczna indywidualna lub dla par od 45,99 zł w Poradni Psychologicznej Strefa Myśli

120 złod45,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 62%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Rozmowa z psychologiem pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie, pokonać własne ograniczenia i poradzić sobie ze swoimi problemami.

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Godz. otwarcia: pon.-pt. 09-21, sob. 09-21.
Konieczna rezerwacja tel. 22 490 44 12 lub mailowa [email protected] z podaniem kodu grouponu. Prosimy również o zabranie gruponu na wizytę. W przypadku nieodwołania wizyty z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem grupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
Indywidualna konsultacja z psychologiem lub konsultacja z terapeutą par (60 minut). Możliwe opcje:

1) 45,99 zł zamiast 120 zł za 1 spotkanie,
2) 89,99 zł zamiast 240 zł za 2 spotkania.

Godzinne spotkanie z wykwalifikowanym terapeutą to często pierwszy krok do dokonania pozytywnej zmiany w swoim życiu. Pozwala się zdystansować, zrozumieć własne cele i potrzeby oraz wyznaczyć drogę do ich realizacji. Zapraszamy do skorzystania z porady specjalistów w Strefie Myśli!

Wskazania do wizyty:

  • chęć lepszego poznania i zrozumienia samego siebie,
  • znalezienie się w trudnej sytuacji rodzinnej, zawodowej lub osobistej,
  • trudności z radzeniem sobie w domu, pracy,
  • brak siły w codziennych sytuacjach,
  • poczucie zmęczenia życiem,
  • przytłoczenie codziennymi obowiązkami,
  • problemy lub kryzysy w relacjach z innymi ludźmi,
  • poczucie nierozumienia swoich emocji, reakcji, zachowania.

Spotkanie z terapeutą to często pierwszy i zdecydowanie najlepszy krok do dokonania pozytywnej przemiany w swoim życiu. Szacuje się, że średnio co 4 Polak ma problemy natury psychologicznej – cierpi z powodu nadmiernego stresu, narzeka na stale obniżony nastrój, brakuje mu wiary w siebie, ma problemy w relacjach z partnerem lub rodziną… Każda osoba mogłaby zapewne dopisać coś do tej listy.

W dzisiejszych czasach terapia staje się coraz bardziej popularnym sposobem na efektywne przezwyciężenie swoich ograniczeń, przyczyniając się do poprawy jakości życia. Rozmowa z wykwalifikowanym specjalistą pozwala dotrzeć do istoty swoich problemów, a następnie wyznaczyć sposoby radzenia sobie z nimi. Jeśli droga do pokonania trudności okazuje się być bardziej złożona, specjalista oferuje zwykle swoje wsparcie w postaci planu ewentualnej terapii.

Konsultacja z terapeutą par skierowana jest do osób, które pragną świadomie zadbać o swój związek. Podczas spotkania staramy się, aby w bezpiecznej atmosferze pary miały mozliwość prowadzenia merytorycznej dyskusji, opartej na szczerości i wzajemnym szacunku.

Poradnia Psychologiczna Strefa Myśli
Strefa Myśli to zespół wykwalifikowanych psychologów i terapeutów, z wieloletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej. Poradnia specjalizuje się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych oraz terapii par i małżeństw. Wszystkie nasze działania są dostosowywane do indywidualnych potrzeb i służą poprawie jakości życia psychicznego osoby. Specjalizujemy się w leczeniu depresji, zaburzeń nastroju, lęków, fobii, chronicznego stresu, nerwic, zaburzeń odżywiania, uzależnień oraz w budowaniu samoświadomości.

W Strefie Myśli realizujemy autorski program doradztwa zawodowego mający na celu pomoc w wyborze najlepiej dopasowanej, indywidualnej ścieżki rozwoju i kariery. Wyróżnia nas profesjonalizm, zrozumienie i skuteczność. Nasi terapeuci podchodzą do każdej osoby w sposób indywidualny, zapewniając poczucie bezpieczeństwa i komfort wspólnej pracy.

http://www.strefamysli.pl


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Limanowskiego 11 lok. 123, 02-943 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83642)
Shopping (69)
Bilety (164)
Hotele
lokalne
Warszawa (2655)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2655)
Groupon (3163)
Travelist (16)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry