Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Komputerowa diagnostyka auta lub przegląd klimatyzacji z nabiciem czynnika i więcej od 49,99 zł w Mechanice Pojazdowej

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Przegląd klimatyzacji z czyszczeniem i uzupełnieniem czynnika wysokiej jakości: mniejsze zużycie paliwa, przedłużenie żywotności m.in. silnika, pompy wodnej, uszczelki głowicy i chłodnicy
  • Sprawdzenie wydajności oraz sprzęgła sprężarki i skraplacza: gwarancja bezproblemowej eksploatacji klimatyzacji, zmniejszenie ryzyka awarii
  • Diagnostyka komputerowa: pełna kontrola stanu silnika i układów elektrycznych – model komfortu, ABS, silnik, ASR, klimatyzacja, automatyczna skrzynia biegów

Ważność: groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy samochodów osobowych. 
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Dodatkowe 100 g czynnika - 15 zł.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 663 442 880 lub email [email protected] z podaniem kodu groupon i kodu zabezpieczającego. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Zwiększ komfort i bezpieczeństwo jazdy z dzisiejszym grouponem, decydując się na samochodową wizytę w Mechanice Pojazdowej Krzysztofa Grylewicza. Oferta 1 z 4 opcji: 1) 49,99 zł za przegląd klimatyzacji z czyszczeniem i uzupełnieniem czynnika (250 g), 2) 69,99 zł za usługi z opcji 1. (w tym uzupełnienie 500 g czynnika) + sprawdzenie wydajności sprężarki i skraplacza klimatyzacji, 3) 109,99 zł za usługi z opcji 2. (w tym uzupełnienie 1000 g czynnika) + sprawdzenie sprzęgła sprężarki, 4) 49,99 zł za pełną komputerową diagnostykę auta.

Mechanika Pojazdowa Bogata oferta firmy obejmuje liczne usługi z zakresu elektryki i elektroniki (m.in. montaż alarmów i zabezpieczeń, naprawa podzespołów elektronicznych), mechaniki (w tym naprawa silników i skrzyń biegów, wymiana rozrządów), diagnostyki, klimatyzacji, blacharstwa i lakiernictwa. Nie brakuje również usług związanych z oponami, alternatorami i rozrusznikami, układami wydechowymi. Wynajem samochodów, sprzedaż i montaż części zamiennych docenią zwłaszcza klienci będący w podróży, którzy nie dysponują własnym lub firmowym autem bądź zaskoczyła ich awaria pojazdu na środku skrzyżowania.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Bema 69, 01-233 Warszawa Wola

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (94120)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2984)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2984)
Groupon (3407)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry