Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet open na squasha: 3 godziny gry za 89,90 zł i więcej opcji w Klubie Tenisowym Wilga (do -52%)

180 złod89,90
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Komfortowa gra na kortach wyposażonych w niezależną wentylację, ogrzewanie i klimatyzację

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wypożyczenie piłeczek w cenie. Wypożyczenie rakiet płatne 10 zł/godz.
Konieczna rezerwacja telefoniczna 22 615 63 72 z podaniem kodu zabezpieczającego z kuponu pod numerem.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Spróbuj swoich sił w jednym z najbardziej dynamicznych sportów na świecie. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu na grę w squasha w Klubie Tenisowym Wilga.

Oferta
Karnet open na squasha w 1 z 4 opcji:

1) 89,90 zł zamiast 180 zł za 3 godziny gry,
2) 175 zł zamiast 360 zł za 6 godzin gry,
3) 119 zł zamiast 240 zł za 3 godziny gry z sauną,
4) 230 zł zamiast 480 zł za 6 godzin gry z sauną.

Klub Tenisowy Wilga
W otwartym codziennie do późnych godzin wieczornych klubie na relaksujący trening mogą liczyć fani tenisa, squasha, fitnessu czy tańca. Korty tenisowe zewnętrzne są wyposażone w sztuczne oświetlenie, a wewnętrzne w halogenowe oraz izolację cieplną i ogrzewanie, dzięki czemu możliwa jest gra nawet po zmroku czy przy mrozie przekraczającym -20°C. Komfortowe warunki gry panują również na korcie do squasha - podłogę z trwałego drewna klonowego ułożono na amortyzatorach, co chroni stawy, a trzy ściany wyłożono panelami Fiberesin zakupionymi w USA, tylną zaś wykonano z hartowanego szkła, dzięki czemu w przerwie meczu można podziwiać otaczającą klub zieleń. Wilga znajduje się bowiem w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, przy niebieskim szlaku turystycznym. Zanim jednak po treningu wsiądzie się na rower czy do auta, warto zajrzeć do sauny lub groty solnej, by uspokoić oddech, wyciszyć organizm i maksymalnie się odprężyć.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Wilgi 71, 04-820 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92034)
Shopping (72)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Warszawa (2991)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2991)
Groupon (3409)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry