Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Karnet na zajęcia taneczne: 4 wejścia za 69 zł i więcej opcji w Party Dance Style (do -55%) – 4 lokalizacje

140 złod69
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 51%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Party Dance: autorski styl oparty na improwizacji, prowadzeniu przez partnera i stylingu partnerki
  • Dowolność: pozostawia miejsce na improwizacje – pasuje do każdego typu muzyki i imprezy - na zajęcia można przyjść bez osoby do pary
  • Instruktorzy: pedagodzy i tancerze najwyższej klasy „S” oraz wielokrotni mistrzowie międzynarodowych zawodów
  • Czas trwania zajęć: 120 minut

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy osób, które nie uczęszczały wcześniej na zajęcia party dance.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Każde 2 wejścia są wymienne na 1 wejście dla pary. Groupon należy wykorzystać w ciągu 1 miesiąca od pierwszej wizyty. Informacje udzielane telefonicznie: 602 368 578 oraz 500 105 869.
Konieczna rezerwacja mailowa [email protected]  W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Poznaj nowe ruchy i wykorzystaj je na każdej imprezie z dzisiejszym grouponem w szkole Party Dance Style.

Oferta
Karnet na zajęcia taneczne w 1 z 3 opcji:

1) 69 zł zamiast 140 zł za 4 zajęcia,
2) 129 zł zamiast 280 zł za 8 zajęć,
3) 189 zł zamiast 420 zł za 12 zajęć.

Party Dance Style
Jako pierwsza i jedyna w Polsce szkoła uczy stylu party dance, podobnego do bardzo popularnego na Zachodzie modern jive’a czerpiącego inspiracje z tańców z różnych krajów, m.in. z salsy, tanga argentyńskiego czy rock’n’rolla. Na rodzimy grunt został sprowadzony przez Piotra i Pawła Żaczków oraz Żanetę Krysińską – założycieli szkoły i wielokrotnych zwycięzców Modern Jive Championships.

Jedna lekcja party dance trwa 1.5 godz. i podzielona jest na trzy części: figury podstawowe, zaawansowane kombinacje i freestyle, podczas której można przećwiczyć poznane ruchy, korzystając ze wskazówek instruktora.

Zobacz film z lekcji tutaj.

Oferta szkoły obejmuje też m.in. zajęcia akrobacji w powietrzu Airsteps, tańców łacińskich i standardowych czy tanga argentyńskiego. Jest skierowana do wszystkich grup wiekowych, a zajęcia odbywają się w formie spotkań tygodniowych, warsztatów weekendowych oraz wieczorków tanecznych. Zdobyte tu umiejętności podwyższają pewność siebie każdego tancerza i sprawdzają się podczas wszystkich okazji do świętowania. Szkoła ma również specjalną propozycję dla przyszłych małżonków. Tworzona indywidualnie unikalna choreografia pierwszego tańca wraz z treningami, pozwoli młodej parze wejść tanecznym krokiem na nową drogę życia.

Dostępne lokalizacje:

ul. Platynowa 1 (XL LO)
00-808 Warszawa

ul. Chmielna 9
00-021 Warszawa

Al. Jerozolimskie 123a (przy pl. Zawiszy)
02-017 Warszawa

ul. Towarowa 22
00-839 Warszawa

taniec
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Chmielna 9, 00-021 Warszawa
ul. Al. Jerozolimskie 123A (przy pl. Zawiszy), 02-017 Warszawa
ul. Platynowa 1, 00-808 Warszawa
ul. Towarowa, 00-839 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84853)
Shopping (66)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Warszawa (2698)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2698)
Groupon (3167)
Travelist (15)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry