Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Jazdy konne indywidualne lub w grupie: 2 treningi za 49,90 zł i więcej opcji w Końskim Parku (do -53%)

100 złod49,90
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kameralna stadnina położona na terenie malowniczego Parku Krajobrazowego Stawy Raszyńskie

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłącznie dla nowych klientów pow. 6 lat. Brak możliwości realizacji grouponu w soboty i niedziele. Zajęcia odbywają się tylko w stępie i w kłusie. Kupując groupon uczestnik akceptuje regulamin parku oraz że uczestniczy w zajęciach na własną odpowiedzialność.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 500 166 853.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zostaw stolicę w tyle i rusz z kopyta, by zaczerpnąć świeżego powietrza. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu na jazdy konne w stadninie Koński Park.

Oferta
Jazdy konne indywidualne na lonży lub w grupie 1-4-osobowej 1 z 3 opcji:
1) 49,90 zł zamiast 100 zł za 2 jazdy,
2) 98,99 zł zamiast 200 zł za 4 jazdy,
3) 189,99 zł zamiast 400 zł za 8 jazd.

Jeździectwo jest atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, jak również przyjemnym treningiem o wszechstronnym działaniu. Modeluje ciało, pozwala wyciszyć się, poprawia koncentrację i kondycję fizyczną. Co więcej, konieczność współpracy ze zwierzęciem i kierowania nim sprawia, że nieśmiałe osoby nabierają pewności siebie, a dzieci uczą się systematyczności, sumienności, odpowiedzialności i cierpliwości.

Koński Park
Wystarczy zaledwie ok. 20 minut jazdy autem z centrum Warszawy, by miejski gwar zamienić na spokój leśnych zakątków, w otoczeniu których znajduje się kameralna stajnia. Prowadzi ją doświadczony trener jeździectwa, a zarazem lekarz weterynarii Jerzy Deluga, dlatego można mieć pewność, że jazdy na doglądanych przez niego rekreacyjnych i sportowych koniach są bezpieczne. Tym bardziej że zwierzęta są niemal codziennie padokowane na dużym placu, w hali namiotowej lub na łące (3 ha). Początkujący jeźdźcy chętnie wsiadają na niezwykle cierpliwą i spokojną Estradę prowadzoną przez trenera na specjalnej linie zwanej lonżą, zaawansowani z przyjemnością galopują na odważnej Shirazie i doskonalą skoki na Heńku, a ulubieńcem dzieci jest wesoły kuc Bluszcz. Konie szybko znajdują wspólny język z ludźmi, jak również z innymi mieszkańcami stadniny, w tym z kozą, kotami i królikami, które można odwiedzać w minizoo.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Leśna 2, 05-090 Laszczki, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91465)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2972)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2972)
Groupon (3390)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry