Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Hiszpańska uczta: wybrana paella dla 2 osób z napojem za 69,99 zł i więcej opcji w Mojo Picón (do -31%)

100 złod69,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 30%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

W ofercie do wyboru paella z kurczakiem i owocami morza, wersja z kalmarami oraz sepią i więcej

Aby zamówić na wynos lub z dostawą, skontaktuj się z lokalem tel. i podaj kod grouponu oraz kod zabezpieczający. Godziny otwarcia: pon.-pt. 12:00-21:50, sobota 13:00-21:50, niedz. 13:00-19:50. Za dostawę zostanie naliczona dodatkowa opłata. Dostawa w strefie 1. (do 3,5 km): 9,90 zł (minimalna wartość zamówienia: 50 zł), dostawa w strefie 2. (do 6,5 km): 13 zł (minimalna wartość zamówienia: 50 zł), dostawa w strefie 3. (do 9,5 km): 15 zł (minimalna wartość zamówienia: 100 zł), dostawa w strefie 4. (do 12,5 km): 25 zł (minimalna wartość zamówienia: 100 zł), dostawa w strefie 5. (do 15,5 km): 45 zł (minimalna wartość zamówienia: 100 zł), dostawa w strefie 6. (do 20,5 km): 59 zł (minimalna wartość zamówienia: 150 zł).

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 3 groupony, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Lokal czynny od poniedziałku do niedzieli w godz. 12-22.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 241 48 00.W przypadku nieodwołania rezerwacji z min 24-godz wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szczegóły:

Dostępne paelle:

  • Mixta – kurczak, owoce morza, duszone warzywa, szafran
  • De marisco – owoce morza, duszone warzywa, szafran

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Prosta 53, 00-837 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (8549)
Cała Polska (524)
Bilety (12)
lokalne
Warszawa (1350)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry