Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Gra w paintball dla 4 osób za 99,99 zł i więcej opcji w MAINEVENT Sp. z.o.o.

od99,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Paintball w terenie lub w hali to pełna emocji i adrenaliny gra; pomysł na aktywne spędzenie czasu z przyjaciółmi

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 goupon.
Dodatkowe informacje: Z oferty mogą skorzystać osoby pełnoletnie, uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą mieć pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna. Istnieje możliwość dokupienia 100 kulek w cenie 15 zł oraz rękawiczek ochronnych w cenie 5 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 516 504 016 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Paintball i po 100 kulek dla każdego gracza:

  • 99,99 zł za grę dla 4 osób,
  • 149,99 zł za grę dla 6 osób,
  • 199,99 zł za grę dla 8 osób,
  • 249,99 zł za grę dla 10 osób.

Oferta obejmuje:

  • pełne wyposażenie (markery, maski, butle, odzież ochronna)
  • fachową animację oraz obsługę
  • szkolenie przed każdą grą
  • instruktora na terenie gry
  • teren halowy oraz otwarty
  • wybór scenariuszy

Teren do gry sprawdza się dobrze zarówno przy małych, jak i większych grupach z uwagi na możliwy podział na mniejsze sekcje. Teren na zewnątrz to rozgrywka dynamiczna, natomiast rozgrywka w halach, to taktyka, plan oraz ciągła niewiedza o położeniu przeciwnika.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Rasztów 50A,, 05-205 Rasztów

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (7624)
Cała Polska (374)
Bilety (34)
lokalne
Warszawa (1321)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry