Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Godzinne wejście na strzelnicę z instruktorem i dowolna broń dla 2 osób (od 45 zł) i więcej w Centrum Strzeleckim AGVO

95 złod45
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 53%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do korzystania z jednej z najlepiej przystosowanych i bogato wyposażonych strzelnic w stolicy

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia:  Konieczne posiadanie dowodu osobistego podczas wizyty. Oferta dla osób pełnoletnich. W 1 i 4 opcji amunicja płatna dodatkowo. W opcji 3 można dodatkowo dokupić amunicję.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z grouponami na karnety należy przyjść w ciągu 30 dni od daty zakupu. Karnety ważne są przez 6 m-cy od daty realizacji wymianu grouponu na karnet.
Konieczna rezerwacja tel. 22 499 63 58. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 45 zł zamiast 95 zł zza szkolenie strzeleckie pod opieką instruktora dla 1 osoby 
  • 79 zł zamiast 129 zł za szkolenie strzeleckie dla 1 lub 2 osób pod opieką instruktora + 10 szt. amunicji do Kałasznikowa 
  • 199 zł zamiast 400 zł za karnet na strzelnicę 3 h, -możliwość wykorzystania w turach po 30 min
  • 299 zł zamiast 650 zł za karnet na strzelnicę 10 h.

Broń do wyboru można znaleźć tutaj

Karnety imienne.

AGVO mieści się w obiekcie, który od początku był budowany z myślą o powstaniu strzelnicy. W efekcie wykorzystano lepsze i bardziej wydajne technologie niż w budynku adaptowanym, dzięki czemu strzelnica jest bardziej cicha i komfortowa dla strzelców – posiada doskonałą wentylację i oświetlenie, kulochwyt zdolny przyjąć amunicję większego kalibru, bardziej przestrzenne stanowiska strzeleckie i wyższe niż zazwyczaj sufity. Strzelcy mogą korzystać z blisko 30 rodzajów broni krótkiej i długiej. Do dyspozycji mają: kałasznikow, Berettę 92 FS, Glock 21, HW Target Trophy Combat, Margolin, Mossberg 50577, PM98 Glauberyt, S&W M67, Sig Sauer P 226, Walther P-99, S&W M&P 15, CZ-75 Shadow, Beryl, Heckler&Koch SL8, Glock 17, Glock 34 .

Centrum Strzeleckie AGVO

Strzelnica AGVO oferuje szeroki wybór broni, organizuje szkolenia, imprezy firmowe, turnieje i rozgrywki, np. Strzeleckiej Ligi Biznesu, dysponuje salami konferencyjnymi i cateringowymi. Działające przy centrum strzeleckim Stowarzyszenie Strzeleckie Iglica – zrzeszające pasjonatów strzelectwa – daje możliwość ubiegania się o własną broń do celów sportowych. Powstało w celu promowania sportu strzeleckiego, a także zrzeszania osób o podobnych zainteresowaniach i pomocy w rozwijaniu umiejętności strzeleckich.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Puławska 561, 02-844 Warszawa, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92146)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2984)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2984)
Groupon (3406)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry