Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Emocjonująca gra logiczna typu escape the room dla 2 osób od 69,99 zł i więcej opcji w Escape Plan (do -40%)

99 złod69,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 29%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Gra komputerowa przeniesiona w świat rzeczywisty – zabawa w gronie przyjaciół w pokoju mobilnym lub w centrum miasta

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: na http://escapeplan.pl/rezerwacja/ wybierając odpowiedni pokoj (szpital lub sherlocked) i dokonać rezerwacji podając w dodatkowych informacjach kod zabezpieczający grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Gra typu escape the room:

  • 69,99 zł zamiast 99 zł za grę dla 2 osób od pon. do pt. w godz. 12:00-21:00,
  • 89,99 zł zamiast 149 zł za grę dla 3-6 osób od pon. do pt. w godz. 12:00-21:00,
  • 79,99 zł zamiast 99 zł za grę dla 2 osób od sob. do nd. w godz. 10:00-21:00,
  • 99,99 zł zamiast 149 zł za grę dla 3-6 osób od sob. do nd. w godz. 10:00-21:00.

Gracze mają do wyboru dwa pokoje: Szpital i Sherlocked.

W pierwszym przed laty lekarz, wezwany na blok operacyjny, zamknął trzech przestępców z ranami postrzałowymi, którzy uczestniczyli w napadzie na bank. Bandytom udało się zbiec. Teraz gracze mają szansę przekonać się, jak uciekinierzy to zrobili.

Z kolei w pokoju Sherlocked zostają zamknięci ci, którzy chcą rozwiązać zagadkę zniknięcia najdroższego diamentu świata, do niedawna znajdującego się w koronie brytyjskiej.

Istnieje również szansa skorzystania z pierwszego w Polsce mobilnego pokoju gry, który z Escape Plan może przenieść się w dowolne miejsce wybrane przez klienta, w tym do pokoju hotelowego, sali konferencyjnej, a nawet mieszkania. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by urozmaicić szkolenie, seminarium, wyjazd integracyjny, urodziny, wieczór panieński czy kawalerski.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Ul. Nowogrodzka 48/33, 00-695 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84009)
Shopping (68)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Warszawa (2710)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2710)
Groupon (3187)
Travelist (16)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry