Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Discover Scuba Diving, Scuba Review, Open Water Diver i więcej: wybrany kurs nurkowania od 79,99 zł w Omega Diving

od79,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Kursy przeznaczone zarówno dla nowicjuszy w stawianiu podwodnych kroków, jak i dla bardziej zaawansowanych entuzjastów nurkowania

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Sprzęt w cenie. Zajęcia odbywają się zazwyczaj we wtorki, kursy wyjazdowe w weekendy. Terminy zajęć ustalane są razem z instruktorem. Możliwe inne terminy realizacji w wyjątkowych przypadkach. W przypadku kursu OWD należy doliczyć koszt materiałów szkoleniowych i certyfikatu z egzaminem - 500 zł. Możliwość wyboru materiałów szkoleniowych - dostępna wersja papierowa i elektroniczna (tylko na tablety i smartfony). Oferta dotyczy osób dorosłych, dla dzieci i młodzież do lat 15 dopłata 300 zł. Dla nurków OWD: karta stałego klienta z opcjami - 10% zniżki na kolejny kurs, 10% na zakup sprzętu nurkowego, 20%-40% zniżki na wypożyczenie sprzętu nurkowego. W uzasadnionych przypadkach Centrum Nurkowe Omega Diving może uwzględnić nieodwołanie rezerwacji. Decyzję podejmuje instruktor.
Konieczna rezerwacja tel. 660 067 107, 22 759 52 56 w.113 lub mailowo: [email protected] W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 7 opcji

Kurs nurkowania dla 1 lub 2 osób:

 • 79,99 zł za kurs Discover Scuba Diving Plus dla 1 osoby,
 • 99,99 zł za kurs Discover Scuba Diving Plus dla 2 osób,
 • 99,99 zł za kurs Scuba Review dla 1 osoby,
 • 149,99 zł za kurs Scuba Review dla 2 osób,
 • 99,99 zł za kurs Discover Local Diving (Odkryj lokalne nurkowanie) dla 1 osoby,
 • 149,99 zł za kurs Discover Local Diving (Odkryj lokalne nurkowanie) dla 2 osób,
 • 699,99 zł za kurs Open Water Diver dla 1 osoby.

Discover Scuba Diving Plus:

 • rozbudowany program pierwszego kroku nurkowego
 • pierwsze zajęcia (zajęcia teoretyczne + nurkowanie) z kursu OWD – zgodnie ze standardami PADI
 • zajęcia teoretyczne: ok. 2 godz. 
 • zajęcia basenowe: ok. 2 godz.
 • szkolenie pod wodą odbywa się w pełnym sprzęcie do nurkowania: w towarzystwie instruktora

Scuba Review:

 • program dla nurków, którzy mają za sobą kurs podstawowy i nie nurkowali lub mają dłuższą przerwę w nurkowaniu (wg standardów PADI – powyżej 6 miesięcy)
 • wymagany w większości baz nurkowych na świecie (przed pierwszym nurkowaniem bazy weryfikują umiejętności nurka)

Discover Local Diving:

 • dla nurków, którzy przeszli kurs w ciepłych wodach i chcieliby spróbować nurkowania w wodach polskich 

PADI Open Water Diver:

 • podstawowy kurs nurkowania
 • spotkania co tydzień przez 5 tygodni (wtorki) po 4 godz.: 5 x 2 godz. teoria z egzaminem, 5 x 2 godz. zajęcia na basenie w pełnym sprzęcie
 • kurs kończy się zdobyciem kwalifikacji do nurkowania do 18 m i wydaniem międzynarodowego certyfikatu nurkowego PADI OWD
 • 4 nurkowania na wodach otwartych

W ramach każdego kursu:

 • opieka profesjonalnego instruktora PADI
 • zajęcia teoretyczne: ok. 2 godz.
 • nurkowanie z instruktorem na basenie: ok. 2 godz. (przy nurkowaniu na wodach otwartych Discover Local Diving i Scuba Review – 2 nurkowania)
 • kompletny sprzęt nurkowy

Omega Diving

Mieszczący się na pływalni Kapry w Pruszkowie ośrodek posiada wszystko, czego potrzeba do nauki sztuki nurkowania. Dzięki teoretycznej wiedzy połączonej z praktycznymi zajęciami na nowoczesnym basenie każdy kursant Omega Diving w mig załapie bakcyla do zwiedzania podwodnego świata.

Dostępne są szkolenia dla początkujących nurków (np. Discover Scuba Diving Plus), jak i kursy dedykowane tym bardziej doświadczonym (m.in. Discover Local Diving). Nie trzeba się przy tym martwić o sprzęt, gdyż ten zapewnia Omega Diving. Dobrze skomunikowane miejsce szkoleń (3 min od stacji WKD) sprawia, że do szkoły nurkowania mogą uczęszczać nie tylko mieszkańcy Pruszkowa, ale również Warszawy, Grodziska Mazowieckiego czy Ożarowa Mazowieckiego.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Andrzeja 3, 05-800 Pruszków, MAZOWIECKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (92031)
Shopping (72)
Bilety (156)
Hotele
lokalne
Warszawa (2991)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2991)
Groupon (3399)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry