Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Diagnostyka potencjału antyoksydacyjnego od 290 zł w Warszawskim Centrum Promocji Zdrowia Panaceum

od290
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Znając indywidualny potencjał antyoksydacyjny, można skutecznie i precyzyjnie zapobiegać negatywnym skutkom działania wolnych rodników

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon.
Konieczna rezerwacja tel.  22 299 28 38. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 290 zł za diagnostykę stresu oksydacyjnego dla 1 osoby,
  • 580 zł za diagnostykę stresu oksydacyjnego dla 2 osób,
  • 870 zł za diagnostykę stresu oksydacyjnego dla 3 osób.

Diagnostyka stresu oksydacyjnego - zakres badań: 1. poziom wolnych rodników w organizmie; 2. potencjał antyoksydacyjny organizmu; 3. poziom kwasu moczowego (wynik badania już po 15 minutach).

Diagnostyka potencjału antyoksydacyjnego organizmu stanowi ważny element walki z wysokim poziomem stresu oksydacyjnego, czyli z zaburzoną równowagą pomiędzy poziomem oksydantów i przeciwutleniaczy. Dysponując wynikiem określającym indywidualny potencjał antyoksydacyjny można skutecznie i precyzyjnie zapobiegać negatywnym skutkom działania wolnych rodników, tych wytwarzanych w organizmie, jak i dostających się do niego w wyniku działania czynników zewnętrznych, np. spalin, promieniowania UV czy dymu tytoniowego. Badanie pozwala ustalić, jakie są możliwości obronne organizmu przed wieloma chorobami, w tym przed nowotworami.

Więcej na temat diagnostyki potencjału antyoksydacyjnego znajdziesz tutaj.

Warszawskie Centrum Promocji Zdrowia Panaceum

Panaceum służy nowoczesną diagnostyką, profesjonalną poradą i niezbędnym wsparciem w przywracaniu równowagi i zdrowia całego organizmu od 2008 roku. Stawiając na szeroko rozumianą profilaktykę oraz promocję zdrowego stylu życia i komfortu na co dzień, zespół specjalistów oferuje pomoc na europejskim poziomie dla całej rodziny. Współpraca z najwyższej klasy specjalistami z ProHealth Clinic owocuje zaangażowaniem i profesjonalizmem opieki na każdym etapie powrotu do zdrowia.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Lwowska 10, 00-658 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (93795)
Shopping (71)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2956)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2956)
Groupon (3398)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry