Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Czyszczenie układu klimatyzacji z napełnieniem czynnika, wymianą oleju i więcej od 49,99 zł w Gal Serwis

od49,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Usługi pozwalające zadbać o świeżość i czystość

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy samochodów osobowych. 
Dodatkowe informacje: okaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta ważna dla aut ze sprawną klimatyzacją, w przypadku wykrycia nieszczelności możliwość wykorzystania grouponu na inne usługi. Dodatkowe 100 ml czynnika w cenie 15 zł. Odgrzybiania metodą ultradźwiękową za dopłatą 20 zł. Możliwość wymiany filtra kabinowego w atrakcyjnej cenie - informacja podczas zamawiania usługi. Wymagany dostęp do prądu. Dojazd na terenie Warszawy - 10 zł, do 30 km poza Warszawą - 20 zł. Usługa wykonywana jest z dojazdem.
Konieczna rezerwacja tel. 788 001 630  z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 49,99 zł za czyszczenie układu klimatyzacji z wilgoci, odciągnięcie czynnika i napełnienie układu (100 g) + wymianę oleju w układzie AC + sprawdzenie szczelności i ciśnienia układu,
  • 79,99 zł za czyszczenie układu klimatyzacji z wilgoci, odciągnięcie czynnika i napełnienie układu (100 g) + wymiana oleju w układzie AC + sprawdzenie szczelności i ciśnienia układu + odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza pojazdu metodą ozonową lub ultradźwiękową (za dopłatą),
  • 99,99 zł za czyszczenie układu klimatyzacji z wilgoci, odciągnięcie i napełnienie czynnika chłodzącego (maks. 500 g) + wymiana oleju w układzie AC + sprawdzenie szczelności i ciśnienia układu + odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza pojazdu metodą ozonową lub ultradźwiękową (za dopłatą).

Gal Serwis

Specjaliści z Gal Serwis prowadzą kompleksowy serwis klimatyzacji, począwszy od oczyszczenia układu z wilgoci, przez sprawdzenie szczelności, aż do uzupełnienia czynnika chłodzącego oraz odgrzybianie, ozonowanie wnętrza pojazdów i pomieszczeń. W tym celu wykorzystywane są specjalistyczne urządzenia, takie jak maszyny SUN, polskie generatory ozonu czy też urządzenie Blizzard PRO z systemem KoolKlean.

Firma, z chęcią podejmuje również wszelkiego rodzaju wyzwania w zakresie prania tapicerki samochodowej czy meblowej. Gwarantuj przy tym staranne wykonanie pracy z zachowaniem troski o środowisko, domowników czy osoby podróżujące autem – stosowane przez nich preparaty są biodegradowalne i antyalergiczne.

Co więcej Gal Serwis zapewnia szybką realizację usług na terenie Warszawy i okolic, gdyż pracuje w elastycznych godzinach, również w niedzielę – w dogodnym dla klienta miejscu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91267)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2999)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2999)
Groupon (3409)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry