Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego od 1199 zł w Gradens lub gabinecie Praktyka Chirurgiczna M. Kulewicz

od1199
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Najskuteczniejsza i najtrwalsza metoda uzupełnienia brakującego zęba: implant wszczepiony w kość działa jak naturalny korzeń

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W opcji 1. możliwość wstawienia korony po 3 m-cach w cenie 1000 zł. W przypadku stwierdzenia przeciwwskazań prawo do wykorzystania grouponu zostaje przeniesione na osobę wyznaczoną przez pacjenta lub możliwość zwrotu grouponu. 
Konieczna rezerwacja tel. 507 113 570 z podaniem kodu grouponu oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta
implant zębowy w 1 z 4 opcji do wyboru:

1) 1199 zł za chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego bez korony,
2) 2299 zł za chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego z łącznikiem i koroną + kontrola, zdjęcie szwów i założenie śruby gojącej,
3) 4599 zł za chirurgiczne wszczepienie 2 implantów zębowych z łącznikami i koronami + kontrola, zdjęcie szwów i założenie śruby gojącej,
4) 6899 zł za chirurgiczne wszczepienie 3 implantów zębowych z łącznikami i koronami + kontrola, zdjęcie szwów i założenie śruby gojącej.

Do wyboru 2 lokalizacje: gabinet Gradens (Wrocław) lub Praktyka Chirurgiczna M. Kulewicz (Warszawa)

Zabieg chirurgicznego wszczepienia implantu to alternatywa dla ruchomej protezy: implanty pozwalają na swobodne jedzenie twardych produktów i nie są podatne na próchnicę. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, a trwa to zwykle ok. pół godziny. Później przez kilka tygodni implant „przyjmuje się”, czyli na stałe integruje z kością. Taka stabilna podstawa nowego zęba daje pełen komfort, dlatego niebawem zapomina się, że jeden w szeregu nie jest naturalnym zębem. Zabieg przeprowadzany jest przez lekarza stomatologa i konsultanta chirurgii szczękowo-twarzowej z wieloletnim doświadczeniem w implantologii.

Gradens
Gabinet ten to ponad 20 lat doświadczenia, ale także nowoczesny sprzęt. W ofercie znajduje się chirurgia stomatologiczna, implantologia i medycyna estetyczna (w tym zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej czy nici PDO). Dla wygody pacjentów przygotowano ponadto możliwość skorzystania z Wi-Fi. 

Praktyka Chirurgiczna M. Kulewicz
Dr n. med. Miroslaw Kulewicz to chirurg szczękowo-twarzowy z ponad 20-letnim, bogatym doświadczeniem klinicznym, zdobytym w wiodących ośrodkach uniwersyteckich w kraju i za granicą. Specjalizuje się szczególnie w dziedzinie implantologii, a jego doświadczenie gwarantuje najwyższy poziom oferowanych usług. W ofercie gabinetu są również zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają przedłużyć młodość skóry. 


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kącka 11/1, 54-004 Wrocław (Wrocław-Fabryczna)
ul. 11 Listopada 88, 05-070 Sulejówek

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91178)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (3016)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (3016)
Groupon (3410)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry