Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Catering z dostawą na 3 dni za 119,99 zł i więcej opcji z Dietpack – do wyboru 5 diet (do -42%)

186 złod119,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 35%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Do wyboru 5 diet: Optimum, dieta pescowegetariańska, wegetariańska, oczyszczająca koktajlowa

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Dzielnice wyłączone z bezpłatnej dostawy (opłata dodatkowa: 6 złotych / dzień): Rembertów, Wesoła, Wawer, Białołęka.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dostawa w cenie na terenie Warszawy i Piaseczna w godz. 2:00-8:00 (dostawa poza terenem miast za opłatą ustalaną indywidualnie). Dział obsługi klienta dostępny od pon. do pt. w godz. 8-16. Dodatkowe informacje: https://www.facebook.com/dietpackpl/.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 111 091 z wysłaniem na adres [email protected] grouponu w wersji PDF z danymi zamówienia (imię i nazwisko, telefon, adres dostawy oraz preferowany termin realizacji dostawy). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 9 opcji

Catering dietetyczny (5 posiłków) z dostawą na terenie Warszawy i Piaseczna:

 • 119,99 zł zamiast 186 zł za wybraną dietę na 3 dni robocze,
 • 199,99 zł zamiast 310 zł za wybraną dietę na 5 dni roboczych,
 • 249,99 zł zamiast 434 zł za wybraną dietę na 6 dni kalendarzowych,
 • 394,99 zł zamiast 620 zł za wybraną dietę na 10 dni roboczych,
 • 549,99 zł zamiast 868 zł za wybraną dietę na 14 dni kalendarzowych,
 • 579,99 zł zamiast 975 zł za wybraną dietę na 15 dni roboczych,
 • 769,99 zł zamiast 1240 zł za wybraną dietę na 20 dni roboczych,
 • 789,99 zł zamiast 1302 zł za wybraną dietę na 21 dni kalendarzowych,
 • 1069,99 zł zamiast 1736 zł za wybraną dietę na 28 dni kalendarzowych.

Diety do wyboru:

 • dieta optimum o ograniczonej ilości kalorii (1000, 1200 lub 1500 kcal): odpowiednio zbilansowana, dostarcza organizmowi właściwej ilości witamin, składników mineralnych oraz odżywczych (białek, tłuszczów i węglowodanów). Menu zawiera produkty ze wszystkich grup żywnościowych – zbożowe z pełnego ziarna, warzywa, owoce, chude/półtłuste mleko i jego przetwory, mięso o niskiej zawartości tłuszczu, wędliny, ryby, jaja, nasiona roślin strączkowych, orzechy, nasiona i tłuszcze roślinne.
 • dieta pescowegetariańska o ograniczonej ilości kalorii (1000, 1200 lub 1500 kcal): przeznaczona dla osób niespożywających mięsa, ale lubujących się w rybach i owocach morza
 • dieta wegetariańska: dieta z ograniczoną ilością kalorii dla osób niespożywających mięsa, ryb i owoców morza
 • dieta koktajlowa, silnie oczyszczająca: dieta niskoenergetyczna – zawiera ok. 700 kcal, dlatego może być stosowana nie dłużej niż przez 5 dni i nie powinna być wybierana przez osoby z dolegliwościami zdrowotnymi, kobiety w ciąży i karmiące, dzieci, młodzież w wieku dojrzewania oraz intensywnie uprawiające aktywność fizyczną. Codziennie 5 koktajli (ok. 250 ml każdy) na bazie jogurtów lub samych warzyw/owoców, niektóre uzupełnione otrębami, orzechami, płatkami owsianymi.

Z zastrzeżeniem par.5 ust.1, zestawy zamawiane na dostawy tygodniowe lub dłuższe dostarczane są w dni robocze od poniedziałku do piątku począwszy od najbliższego dnia roboczego spełniającego powyższe kryteria.

Czas dostawy

Zestawy dietpack są dostarczane w godzinach 21:00-23:00 (Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Ursynów, Wilanów) lub 2:00-10:00 (pozostałe dzielnice Warszawy) na wskazany przez klienta adres, znajdujący się na terenie Warszawy. Zamówienia są realizowane w ciągu 48 godzin od momentu otrzymania płatności. Dostawy na weekend są realizowane w piątek rano. Klient, decydujący się na zestawy na cały weekend, decyduje się na otrzymanie w piątek 3 zestawów - na piątek, sobotę i niedzielę.

Catering zweryfikowany pod względem pozwolenia na przygotowywanie cateringu dietetycznego przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny - zgodnie z treścią art. 63 ust 1 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia oraz art. 61 i art. 62 Ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia organem właściwym w sprawach zatwierdzania w/w zakładów jako Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny, właściwy ze względu na siedzibę zakładu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. B. Polaka 2, 00-777 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91471)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2972)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2972)
Groupon (3390)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry