Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Catering dietetyczny z dowozem: 2-dniowy od 79,99 zł i więcej opcji z firmą Złota Dieta

94 złod79,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 15%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Nisko- i średniokaloryczne dania dostarczone pod wskazany adres (3 posiłki i 2 przekąski dziennie)

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: dowóz w cenie na terenie Warszawy. O alergii pokarmowej należy poinformować podczas zamawiania cateringu. Zamówień należy dokonywać co najmniej na 2 dni przed planowanym rozpoczęciem dostaw. Zamówienia realizowane są od 17:00-23:00. Dodatkowe informacje: 793 047 690. Catering dotyczy diety klasycznej. Dokonywanie wyłączeń jest ustalane indywidualnie, za dodatkową opłatą.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: [email protected] W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 8 opcji

5-daniowy catering dietetyczny:

Catering dietetyczny (1000, 1200, 1400 kcal)

  • 79,99 zł zamiast 94 zł za 2-dniowy catering,
  • 169,99 zł zamiast 235 zł za 5-dniowy catering,
  • 339,99 zł zamiast 470 zł za 10-dniowy catering,
  • 679,99 zł zamiast 940 zł za 20-dniowy catering,

Catering dietetyczny (1500, 1800 kcal)

  • 84,99 zł zamiast 98 zł za 2-dniowy catering,
  • 179,99 zł zamiast 245 zł za 5-dniowy catering,
  • 359,99 zł zamiast 490 zł za 10-dniowy catering,
  • 719,99 zł zamiast 980 zł za 20-dniowy catering.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Bliska 12, 03-804 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (167294)
Shopping (201)
Bilety (99)
Hotele
lokalne
Warszawa (3695)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry