Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Bilet dla 2 osób na balet „Dziadek do orzechów” za 69,99 zł w Teatrze Imka (zamiast 90 zł)

90 złod69,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 22%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Bilety na przedstawienia baletowe wprowadzą widzów w bajkowy świat tańca

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: w dniu przedstawienia należy zgłosić się z zakupionym grouponem.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Ograniczenia: oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Wszystkie spektakle odbędą się w Teatrze IMKA. Miejsca w rzędach IX i X - obsługa przydziela miejsca przed spektaklem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia. 

Oferta

  • 69,99 zł zamiast 90 zł za bilet dla 2 osób na balet „Dziadek do orzechów”
  • Kiedy:
    • „Dziadek do orzechów” – 09.12.2019 o godz. 12 i 19 oraz 08.12.2019 o godz. 12 i 19
  • Gdzie: Teatr Imka, ul. M. Konopnickiej 6, Warszawa

„Dziadek do orzechów”

Świat dziecięcych marzeń i klimat bożonarodzeniowej nocy w magicznej tanecznej formie. Doskonała propozycja dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Historia głównej bohaterki, Klary, która pod choinkę dostaje niebanalny prezent - tytułowego “Dziadka do orzechów”. O 12 w nocy, w wieczór wigilijny drewniana zabawka przemienia się w Księcia i ratuje dziewczynkę przed złymi myszami, razem przenoszą się do Krainy Śniegu, a następnie do Krainy Słodyczy, gdzie spotyka ich wiele niesamowitych niespodzianek.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. M. Konopnickiej 6 Teatr IMKA, 00-491 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (12107)
Cała Polska (383)
Bilety (78)
lokalne
Warszawa (1700)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry