Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Artrografia MR stawu biodrowego lub barkowego za 749 zł pod kotrolą tomografii komputerowej lub usg w Radiologica o/Wola

od749
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Badanie umożliwia ocenę struktur wewnątrzstawowych, głównie obrąbka stawowego i stożka rotatorów. Do badania kwalifikuje lekarz

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Godziny pracy rejestracji: pon.-pt.: 8-20, sob. 9-16. Godziny wykonywania badania: pt. 8-14. Pacjenci poddający się badaniu artrografia muszą mieć ze sobą aktualne (nie starsze niż miesiąc) badanie na poziom kreatyniny- możliwość wykonania badania na miejscu w cenie 40 zł. Zalecane zabranie ze sobą dotychczasowej historii choroby.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 256 99 88 lub 609 909 114 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta

  • 749 zł za artrografię stawu barkowego lub biodrowego.

Przeciwwskazania: rozrusznik serca i neurostymulatory, sztuczna metalowa zastawka serca, pooperacyjne klipsy metalowe, zamontowany na stałe aparat słuchowy w uchu wewnętrznym lub środkowym, metalowe fragmenty lub opiłki w gałce ocznej, proteza oczna, waga do 120 kg.

Badanie umożliwia ocenę struktur wewnątrzstawowych, głównie obrąbka stawowego i stożka rotatorów. Do badania kwalifikuje lekarz kierujący lub wykonujący procedurę lekarz radiolog.

Radiologica Oddział Wola

Rezonans magnetyczny i tomografia to dwie techniki diagnostyki obrazowej, w których specjalizuje się Radiologica. Firma wykonuje świadczenia zdrowotne w ramach Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Radiologica, prowadząc pracownie diagnostyczne w Choroszczy, Warszawie i Augustowie.

W Radiologica pacjenci mogą liczyć na szeroki zakres badań diagnostycznych metodą rezonansu magnetycznego (m.in. kręgosłupa i stawów) i tomografii komputerowej (w tym diagnostyka stomatologiczna), USG czy biopsję. Zabiegi wykonuje wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Fort Wola 22 NZOZ Radiologica o/Wola, 01-258 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91307)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (2999)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (2999)
Groupon (3409)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry