Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Aparat stały stalowy (499 zł), samoligaturujący (899 zł) lub kosmetyczny (999 zł) i więcej opcji w CityMed

od499
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Aparat ortodontyczny skutecznie niweluje wady zgryzu – wyrównuje i właściwie ustawia zęby w łukach zębowych

Groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W większości przypadków wymagane jest leczenie przy użyciu dwóch łuków (góra i dół). O wyborze metody leczenia decyduje lekarz. Konieczna dopłata (400 zł) w przypadku konieczności zmiany na aparat samoligaturujący przy zakupie oferty na aparat stalowy po badaniu i decyzji lekarza. W przypadku zakupu aparatu stalowego, gdy lekarz zdecyduje o konieczności dodania dodatkowo płatnych elementów do aparatu, możliwość dopłaty na miejscu.  
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 728 49 16 lub 506 132 238. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

Pierwsza wizyta konsultacyjna i plan leczenia oraz aparat ortodontyczny:

  • 499 zł za 1 łuk stalowego stałego aparatu ortodontycznego,
  • 899 zł za 1 łuk stalowego samoligaturującego aparatu ortodontycznego,
  • 999 zł za 1 łuk kosmetycznego aparatu ortodontycznego,
  • 999 zł za 2 łuki stalowego stałego aparatu ortodontycznego.

Aparat z metalowymi zamkami, które są odporne na korozję, jest praktyczny i niezwykle wytrzymały. Doskonale przylega do powierzchni zębów, a przy tym działa precyzyjnie. Można urozmaicić wygląd zamków przez użycie kolorowych ligatur, które utrzymają łuk. W drugim z dostępnych z dzisiejszym grouponem modeli wykorzystuje się technikę samoligacji – czyli zamykania łuku ortodontycznego za pomocą specjalnej klapki lub zatrzasku, a nie mocowania z użyciem gumki (tzw. ligatury). Taka metoda sprzyja swobodnym ruchom łuku i skutecznie zmniejsza dyskomfort związany niekiedy z noszeniem aparatu, a także skraca proces leczenia i minimalizuje ilość koniecznych wizyt kontrolnych u ortodonty. Dodatkowo zaokrąglone zamki ułatwiają higienę i zmniejszają ryzyko próchnicy. Z kolei aparat kosmetyczny przeznaczony jest dla osób, które nie chcą lub nie mogą w znaczący sposób wpływać na swój wygląd. Wykonany z przezroczystych materiałów wyróżnia się minimalną widocznością i sprawnie ustawia w szeregu zęby.

Gabinet Stomatologiczny CityMed Joanna Borowska

W gabinecie można kompleksowo zatroszczyć się o stan zębów i całej jamy ustnej, obok ortodoncji bowiem w ofercie znajdują się również usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz implantologii. Gabinet dysponuje nowoczesnymi środkami znieczulającymi , dzięki czemu każdy zabieg może być bezpiecznie wykonany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym pod okiem lekarza anestezjologa. Połączenie wiedzy, doświadczenia i umiejętności lekarzy z nowoczesnym sprzętem i wysokiej jakości materiałami sprawiają, że wada zgryzu, próchnica i ubytki nie stają na drodze do pięknego uśmiechu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kraszewskiego 5, 05-800 Pruszków, mazowieckie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (15132)
Cała Polska (388)
Bilety (107)
lokalne
Warszawa (1731)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry