Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

8 lekcji tańca dla dzieci za 49,99 zł i więcej w Flexi Dance

100 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Lekcje tańca dla jednej osoby lub pary pozwolą na aktywne spędzenie czasu i naukę nowych kroków i ruchów w rytmie muzyki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych klientów, nie łączy się z innymi promocjami. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 601 764 434.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

  • 49,99 zł zamiast 100 zł za 8 lekcji tańca dla dzieci (kupon dla 1 osoby),
  • 69,99 zł zamiast 120 zł za 4 lekcje tańca towarzyskiego (kupon dla 1 osoby dorosłej),
  • 89,99 zł zamiast 120 zł za indywidualny kurs pierwszego tańca (kupon dla 1 pary),
  • 129,99 zł zamiast 200 zł za 4 lekcje tańca towarzyskiego (kupon dla 2 osób dorosłych).

Zajęcia prowadzone są nie tylko przez doświadczonych i oddanych tańcu instruktorom, ale także ciekawe osobowości, które potrafią przekazać wiedzę taneczną nie tylko w sposób rzetelny i skuteczny, ale przede wszystkim ciekawy i pozwalający traktować taniec także jako zabawę ruchem przy muzyce. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach, tak aby instruktor miał możliwość konsultacji poszczególnych kroków z każdym uczestnikiem zajęć. Jeśli tylko pojawia się problem z nauczeniem bądź wykonaniem poszczególnych sekwencji tanecznych mogą Państwo liczyć na pomoc każdego z instruktorów. Dewizą zajęć jest zaangażowanie i kontakt z każdą parą celem sprawdzenia poprawności wykonania danego kroku. Sam instruktor sprawdza i koryguje każdego uczestnika zajęć tak abyśmy wspólnie mogli osiągnąć zamierzony efekt nauki i zadowolenie z tańca. Pomoc każdemu uczestnikowi kursu w przyswojeniu jak największej ilości kroków i ruchów tanecznych, to dewiza studia. Traktowanie każdego uczącego się indywidualnie w zależności od możliwości i potrzeb osoby uczącej się. Prowadzimy różnorodne style taneczne: latynoamerykańskie i standardowe - grupy w kilku poziomach zaawansowania- podstawowy, średniozaawansowany, zaawansowany kończąc na grupach tańczących około dwóch lat.

Flexi Dance

Szkoła tańca otwiera swoje drzwi zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, początkujących i osób z doświadczeniem tanecznym. Instruktorzy z pasją przekazują swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinach tańca towarzyskiego. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach, dzięki czemu każdy uczestnik traktowany jest tu indywidualnie tak, by mógł w pełni nauczyć się odpowiednich kroków oraz ruchów, a nawet wziąć udział w organizowanych turniejach.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Gierdziejewskiego 7, 02-495 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (88628)
Shopping (72)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Warszawa (3012)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (3012)
Groupon (3413)
Travelist (13)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry