Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

5 treningów na Vacu Jet Rower za 39,99 zł i więcej opcji w Studiu Pantera

150 złod39,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 73%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Ćwiczenia na nowoczesnym urządzeniu pozwalają na zrzucenie zbędnych kilogramów i wymodelowanie sylwetki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 4 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość skorzystania z szatni oraz prysznica. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 991 455 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Trening na vacu jet rower

  • 39,99 zł zamiast 150 zł za 5 treningów
  • 75,99 zł zamiast 300 zł za 10 treningów
  • 99,99 zł zamiast 450 zł za 15 treningów

Nowoczesne kapsuły Vacuum Jet Rower to połączenie trzech elementów: ruchu, podciśnienia i podczerwieni oraz działania m.in. sauny parowej i ozonoterapii, dzięki czemu podczas jednego intensywnego treningu aerobowego można zredukować od 20 do 50 g zalegającej tkanki tłuszczowej.

Poza wymodelowaniem sylwetki oraz spaleniem tkanki tłuszczowej, dzięki regularnym ćwiczeniom, można znacznie polepszyć krążenie krwi w miejscach, gdzie z natury odkładają się większe ilości tłuszczu, pobudzić funkcje organiczne i oczyścić organizm z toksyn, a także zlikwidować pękające naczynka, tzw. „pajączki”. Po treningu skorzystać można z dostępnego w studiu prysznica i szatni.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Stryjeńskich 17 lok. 197, 02-791 Warszawa (Ursynów)

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (7061)
Cała Polska (219)
Bilety (76)
lokalne
Warszawa (1099)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Warszawa - stolica Zakupów Grupowych

To właśnie mieszkańcy Warszawy najchętniej korzystają z zakupów grupowych w Polsce. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to stolica Polski i miasto z największą liczbą mieszkańców. Warszawiacy są najliczniejszą grupą odwiedzających portal Grupeo, często kupują kupony rabatowe do restauracji i na zabiegi kosmetyczne. Większość z odwiedzających Grupeo mieszkańców Warszawy to kobiety w wieku od 25 do 35 lat. Równie często na Grupeo.pl przez warszawiaków są odwiedzane kategorie Shopping i Travel, gdzie weekendowe wypady nad morze lub w góry stanowią 90% kupowanych tam ofert. Największą popularnością w Warszawie cieszy się portal Groupon, na drugim miejscu jest portal z wycieczkami Travelist, trzecie miejsce zajmuje portal MyDeal, czwarte zaś FastDeal, piąte Kupbon.

Od kilku lat kupony rabatowe w Warszawie cieszą się stałą ogromną popularnością. Nie ma dnia, żeby nie srzedawały się w Warszawie setki ofert zakupów grupowych. Pomimo dużej liczby galerii handlowych, jak na przykład Złote Tarasy, Arkadia, Galeria Mokotów, Blue City i inne znane galerie to i tak Grupeo jest często odwiedzaną wirtualną galerią handlową z samymi rabatami i wyprzedażami. W Warszawie swoją siedzibę ma największy portal dostarczający swoje ofert do Grupeo jakim jest Groupon. Często można w Warszawie spotkać reklamy zachęcające do odwiedzania różnych portali zakupów grupowych, ale i tak najlepiej jest odwiedzać Grupeo.pl, gdyż tutaj dostępne są wszystkie portale zakupów grupowych i kuponów rabatowych w jednym miejscu. Każdy mieszkaniec Warszawy znajdzie zniżkę na interesującą go ofertę spędzenia wolnego czasu. Większość popularnych lokali w Warszawie ma bądź miała już swoją ofertę na Grupeo, dlatego warto często odwiedzać nasz portal aby nie przegapić fajnych ofert. Codziennie dodaje się do lokalizacji Warszawa kilkadziesiąt nowych ofert kuponów rabatowych z kilkunastu portali zakupów grupowych w Polsce.

 

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry